Hakmar 26 Ekim Aktüel Ürünler Kataloğu

Toptan fiyatına perakende satış fiyatı parolası ile yola çıkan ve ülkemizde her geçen gün şube sayısında ciddi artış yaşayan Hakmar aktüel 26 Ekim katalogu içerisinde bulunan ürünleri buradan sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle ev hanımlarına özel ürünleri ile bu hafta dikkatleri üzerine çeken Hakmar’ın getirdiği ürünlerin fiyatlarına göz atalım.

24 cm ebatlarında bulunan karnıyarık tencere ile karşımıza çıkan market fiyat olarak ise sadece 24,95 TL’den satışa sunacaktır. Son yıllarda ev hanımlarının en çok tercih ettiği tava modellerinden olan granit tavayı da satışa sunacak olan mağazanın 26 cm’lik tavasının fiyatı ise sadece 19,95 TL’dir.

Kış aylarının geldiği şu günlerde belki de en çok ihtiyaç duyacağınız ürünlerin başında gelen elektrikli fanı da reyonlarında satışa sunacak olan Hakmar fiyat olarak ise 39,95 TL’den satışa sunulacaktır. İsterseniz ofisinizde, isterseniz de evinizde bu ürünü kullanarak ısınma problemini ortadan kaldırabilirsiniz.
Sahanda yumurta sevenler için 18 cm’lik bakır tava'da getirecek olan marketin bu ürün için istediği fiyat ise sadece 14,95 TL olacaktır.

Çok amaçlı ahşap sepet ürünleri de 26 Ekim’de müşterilerinin hizmetine sunacak olan marketin bu ürün için belirlediği fiyat ise 59,90 TL’dir. Moon Life markası olan bu ürünün kurulumunun son derece kolay olması da ürünü alacakların merak ettiği konuların başında gelmektedir.

Mutfaklarınızda desenli bıçak isteyenlere de özel olarak getirilen desenli bıçak modelleri sadece 4,95 TL’den satışa sunulacaktır. 3 farklı renk ile satışa sunulan bu bıçaklardan pembe, kırmızı ve turkuvaz renkleri bulunmaktadır. 6 bardak ve 6 çay tabağından oluşan Faralya Çay seti de Hakmar 26 ekim günü marketlerinde yerini alacak olan ürünler arasında yer almaktadır. Fiyat olarak 12 parçalık bu ürünleri sadece 24,90 TL’den satın alabilirsiniz.
 

Şok 21 Ekim Hafta Sonu Kataloğu Yayınlandı

21 ekim şok aktüel kataloğuİki farklı renk seçeneği ile satılacak olan bir diğer ürün ise cam sirkelik veya yağlıktır. 6,95 TL’den satışa sunulacak olan bu ürünlerin mavi ve pembe olan renk seçenekleri bulunmaktadır.
Hakmar 26 Ekim katalogu içerisinde yer alan bu ürünleri Perşembe gününden itibaren marketlerden alabilirsiniz. 

Hakmar 26 Ekim Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...