Hakmar 28 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Hakmar aktüel ürünlerde haftaya neler geliyor? Hakmar 28 Mart 2019 kataloğu ile belli oldu. Hakmarda gelecek hafta gelenler bu yazıda inceliyoruz.

 
Yeni Hakmar kataloğu bugün itibari ile yayınlandı. Hakmar 28 Mart 2019 aktüelinde yine birçok sürpriz ürün yer alıyor. Dolayısıyla gelecek hafta içinde yine yoğunluk olacağını düşünüyoruz Hakmar market zincirlerinde. Peki, Hakmar 28 Mart 2019 aktüel katalog detaylarında neler var? Hemen yakından incelemeye başlayalım yeni kataloğu. Hakmar Aktüel Ürünler Gelecek Hafta içinde yine müşterilerin yüzünü güldürecek bir birinden kaliteli ürünlerle dolu. Hakmar 28 Mart 2019 kataloğu içinde mutfak ürünleri haftaya Perşembe damga vuracağı yeni katalog detaylarından hemen anlaşılıyor. Yeni Hakmar market kataloğu en üst sol köşede yer alan Gold Çelik Termos 2 litrelik bugün incelenen katalogda bizi karşılıyor. Haftaya Perşembe şubelere ayrıca elektrikli ev aletleri seçeneğinde 1.7 litre su alma kapasiteli Kawai Çelık Su Isıtıcı da raflarda yerini alacak.  Isıya dayanıklı malzemeden imal edilmiş Mehtap 3’Lü Tava Set hanımların rağbet göstereceği mutfak ürünlerinin en başında yer alıyor.
 HAFTAYA GELEN A101 11 NİSAN 2019 ÜRÜNLERİ
HAKMAR AKTÜEL ÜRÜNLER kataloğu içerisinde 28 Mart günü ayrıca meşrubat bardağı çeşitleri, çerezlik bardaklar, cam dondurmalık ve saklama kapıda yine Hakmar market 28 Mart günü gelen mutfak ürünlerinden olacaktır. Hakmarda gelecek hafta içinde oyuncak kategorisinde ise Oyuncak Hayvanlı Çiftlik Seti ve balo elbiseli Oyuncak Bebekte gelen seçenekler arasında.
 
HAKMAR MARKET 28 MART  2019 ikinci sayfa ayrıntılarında ise her zaman olduğu gibi tekstil ürünleri ile dolu olduğunu gözlemledik. HAKMARDA BU HAFTA Perşembe günü olduğu gibi gelecek hafta için dede müşterilerin yüzünü güldürecek tekstil ürünleri bolca bulunuyor. Tekstil kategorinde Hakmar 28 Mart 2019 aktüeli ayrıntılarında Kinetix Marka Bay Spor Ayakkabı ve Bayan Terlik ve farklı renk seçeneği ile Bayan Tayt en öne çıkan ürünlerden. İkinci sayfa sonunda bu katalogda yine 2 adet oyuncak görsellerde mevcut.
 
Birçok sürpriz ürünün yer aldığı gelecek hafta geçerli olacak Hakmar 28 Mart 2019 katalog ayrıntılarına hemen aşağıdan büyük boy resimler şeklinde galeriden erişebilirsiniz.

Hakmar 28 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...