Hakmar 28 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar market zincirlerinde gelecek hafta geçerli olacak 28 Şubat 2019 aktüel ürünleri yayınlandı. Hakmarda gelecek hafta neler geliyor? Yeni katalog detayları bu sayfada.


He geçen gün Türkiye genelindeki il ve ilçelerde şubeler açmaya devam eden hakmar, bakalım şubat ayının son haftasında müşterilerine ne gibi ürünler getiriyor? Hemen hakmar 28 Şubat 2019 katalog detaylarına geçelim.

ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER 20 ŞUBAT 2019

HAKMARDA GELECEK HAFTA gelen ürünlerin görsel resimlerine baktığımızda müşterileri çok cazip ürünlerin karşılayacağını görüyoruz. Bugün ulaştığımız hakmar market 28 Şubat 2019 kataloğuna göre müşteriler haftaya neler alabilecek hemen yeni kataloğu incelemeye başlayalım.

Hakmar 28 Şubat aktüel kataloğu sayfalarında en öne çıkan ürünler arasında halı çeşitlerinin yer aldığını hanımlara müjdeleyelim. İkinci katalogda ise mutfak ürünleri ile oyuncaklar yine Hakmarda haftaya gelen arasında olduğunu belirtelim. Birinci sayfada Crown Halı kaymaz taban özelliğine sahip 99 TL ile bizleri kataloğun hemen başında karşılıyor. Hakmar 28 Şubat birinci broşür detaylarında Masa Örtüsü ve Yatak Örtüsü ‘unda bulunduğunu belirtelim.  İkinci katalogda ise Hakmar Market Düdüklü Tencere ve Çelik Tencere gibi mutfak ürünlerine daha çok ağırlık verdiğini buradan ilk olarak hanımlara müjdeleyelim. Yeni hakmar market kataloğu ayrıntılarının devamında Organizer, lale desenli tepsi, tek fiyat mutfak ürünleri ’de haftaya hakmar markete gelen ürünler arasında.

İçinde birçok yeni ürünün bulunduğu yeni hakmar 28 Şubat 2019 katalog görsellerine aşağıdan ulaşabılırsınız.

Hakmar 28 Şubat 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...