Hakmar 29 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yeni hakmar market kataloğu inceleme yazısıyla sizlerle beraberiz.  Hakmar market bu hafta ve gelecek hafta içinde geçerli olacak ürünlerin  detaylarini paylaştı. Hakmar 29 Kasım aktüel kataloğu incelemesini bu sayfada yapıyoruz.

Hakmar market diğer büyük marketlerden daha sonra açılmasına rağmen getirdiği indirimli ürünler ve kampanyalarla diğer marketler'den daha fazla çok konuşuluyor oldu. Peki  Hakmar Market Bu Hafta ve gelecek hafta perşembe günü içinde hangi ürünleri getirecek? kasım ayının son hakmar market aktüel kataloğunu incelemeye başlayalım.

Hakmar Market Gelecek Hafta Neler Getiriyor? 29 Kasım Katalog Detaylari


Her zaman olduğu gibi gelecek hafta gelen hakmar 29 kasım 2018 kataloğu detaylarinda tekstil ürünlerinin öne çıktığını söyleye biliriz. Yeni katalogda yer alan tekstil ürünlerine hemen bakalım. Kışlık ürünlerin yanı sıra diğer ev tekstili ürünleri yeni broşürlerde oldukça fazla bir biçimde yer veriliyor. Farklı renk seçeneği ile Bay Spor Mont hemen yeni kataloğun başında bizleri karşılıyor. 69,95 tl ile gelen erkek montun içi astarlı olduğunuda belirtelim. Kamuflaj Desenli Erkek Kazak yine farklı renk seçeneği ile tüketicilere sunulacak.  Gelecek hafta hakmar markete gelen diğer ürünler şü şekilde.

3'lü Kurulama Bezi 5,00 TL. 30x50 cm ebatinda Jakarlı Havlu 3,50 TL. Banyo tekstil ürünleri arasında, Banyo Havlusu 14,95 TL. El ve yüzü kurulamak için El Yüz Havlusu 7,50 TL.  Dekoratıf Ütü Masası Kılıfı 9,95 tl ile yine bu hafta içinden sonra gelecek tekstil ürünleri şeklinde. 


ŞOK  24 KASIM HAFTA SONU KATALOĞU YAYINLANDI


Hakmar market bu hafta içinde gelen ürünlerden ziyade gelecek perşembe günü içinde gelen ürünlerin müşteriler tarafından daha çok talep gösterileceğini düşünüyoruz. Bunun nedenlerini bu sayfada açıklamayı sürdürüyoruz.  Hakmar market oyuncak çeşitlerinde 29 kasım günü gelen ürünlerde ise şu oyuncaklara yer veriliyor. 
  1. Oyuncak Hayvanlı Ttaktörlü Çiftlik Seti 39,05 TL
  2. Oyuncak Dart Mantarı 18,95 TL.
  3. Oyuncak Askeri Araç Seti 24,95 TL.
  4. 230 Parçadan Oluşan Kutulu Puzzle 9,95 TL.
  5. Oyuncak Bebek Bonnie Tenis Seti 29,95 TL.

Hakmar markete gelen oyuncaklar'dan sonra gelen diğer elektronik ve elektrikli mutfak aletlerinede bakalım.
Elektrikli ev ürünlerinde gelecek hafta en dikkat çeken ürünlerin başında 59,95 tl'lık fıyatıyla Sinbo Saç Kurutma Makinesi yer alıyor. Mutfak ürünlerinde ise 8 litrelik yemek yapma olanağı sunan Vıvaldı Düdüklü Tencere damga vuracak.  Ayrıca teflon kaplamalı Cem Wok Tava 29,95 TL'lık indirimli fıyatıyla hanımların almak isteyeceği mutfak gereçlerinden olacak.

Böylece gelecek hafta hakmar markete gelen 29 kasım aktüel ürünlerini özet bir şekilde incelemiş olduk. İncelenen ve sınırlı stok sayılarıyla gelen ürünlerin büyük boy resimlerine hemen aşağıdan göz gezdire bilirsiniz.

Hakmar Market 29 Kasım 2018 Broşür Görselleri.

Hakmar 29 Kasım 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...