HAKMAR 30 MAYIS-6 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

HAZİRAN AYININ İLK HAFTASI İÇİNDE GEÇERLİ OLACAK HAKMAR 6 HAZİRAN 2019 KATALOĞUNYAYINLANDIMI? HAKMAR 30 MAYIS 2019 KATALOĞUNDA NELER VAR? İŞTE YENİ HAKMAR AKTÜEL KATALOĞU DETAYLARİ.


 
Uzun bir aradan sonra yeni Hakmar market kataloğu ile tekrar sizlerle beraberiz. Uzun bir süre Hakmar tarafından çıkarılmayan yeni aktüel kataloglar nihayet bugün çıkmış bulunmakta. Hakmar 30 Mayıs ile 6 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacak ürün seçeneklerinde neler var? Bugün bu konuları ele alacağız. Peki, Hakmar 6 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli ürünlerde bu hafta neler var? İşte ayrıntılar.
 
 BİMDE GELECEK HAFTA NELER VAR? 7 HAZİRAN 2019 AKTÜEL KATALOĞU

Hakmarda bu hafta kataloğu çıkmasının ardından müşterilerin 30 Mayıs 2019 ile 6 Haziran 2019 tarihileri arasında alabileceği ürün seçenekleride netleşmiş oldu. Bugün Hakmar aktüel kataloğu ayrıntılarını incelediğimizde yarın müşterileri çok sürpriz ürünleri karşılayacağını belirtelim. Yeni çıkan aktüel kataloğa göre Hakmar 30 Mayıs 2019 kataloğunu incelemeye başlayalım. Birinci sayfada yer alan detaylara baktığımızda mutfak ürünlerinin daha çok bir şekilde yer verildiğini görüyoruz. Mutfak ürünlerinde bu hafta hakmarda Paşabahçe marka çay kahve takımı ile Paşabahçe çay seti indirimli bir fiyatla bu Perşembe tüketicilere sunulacak. Hakmar 6 Haziran 2019 kataloğu çıkana kadar geçerli diğer mutfak ürünleri arasında paslanmaz çelikten imal edilmiş çatal ve kaşık çeşitleri yine bu haftanın fırsat ürünleri arasında.
 ŞOKTA GELECEK HAFTA NELER VAR? 5 HAZİRAN 2019 KATALOĞU DETAYLARİ

HAKMARDA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER yalnız bunlarla da sınırlı değil uzun bir aradan sonra yeni çıkan Hakmar aktüel ürünlerinde bu hafta müthiş fırsatlar tüketicileri bekliyor olacak. Birinci kataloğun diğer ayrıntıları seçeneğinde servis gereçleri, güral porselen yemek takımı, buzdolabı sürahi, derin kayık tabak ve porselen bol kase gibi mutfak ürünleri Hakmar 6 Haziran aktüel kataloğu çıkana kadar geçerli olacak ürün seçenekleri arasındadır. İkinci Hakmar market kataloğu detaylarına baktığımızda ise nivea marka güneş koruyucu keramler, nivea losyonlar ve diğer bakım ürünleri kategorisinde yer alan ürünler beklemekte.
 BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER 7 HAZİRAN
Hakmar 30 Mayıs-6 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacak aktüel ürünlerin büyük boy broşürlerine hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

HAKMAR 30 MAYIS-6 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...