HAKMAR 4 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Hakmar market şubelerinde bu hafta Perşembe günü neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için Hakmar 4 Temmuz 2019 kataloğunu inceledik. Hakmar aktüel ürünlerde gelecek hafta neler gelecek işte ayrıntılar.

BİM 19 TEMMUZ BROŞÜRLERİ
 
Türkiye genelinde yer alan büyük market zincirleri ile yarışan Hakmar her hafta getirdiği ürünlerle milyonlarca müşteri tarafından ilgiyle takıp edilmekte. Her hafta Perşembe günü çıkan Hakmar aktüel ürünler kataloğunun bir yenisiyle daha bugün sizlerle beraberiz. Hakmar 4 Temmuz 2019 aktüel kataloğa göre gelecek hafta neler var? İşte detaylar.
 
BİMDE GELECEK HAFTA GELEN 5 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ

3 adet sayfadan oluşan ve hakmarda gelecek hafta geçerli olacak ürün seçeneklerinde yine mutfak ürünlerinin daha öne çıktığını gözlemliyoruz. Hakmarda bu hafta gelen ürünlerden daha çok gelecek hafta gelen ürünlerin tüketiciler tarafından daha çok beğenileceğini söyleye biliriz. Hakmar market gelecek hafta kataloğunda yer verdiği mutfak ürünleri şu şekilde. Oldukça şık duran çini kâse 19,90 TL. Ayaklı kek fanusu 19,95 TL. Kapaklı ımal edilen çırpıcı kabı 8,90 TL. Paşabahçe borcam kek kalıbı 3,95 TL ile yine haftaya hakmara gelen son mutfak ürünü şeklinde. Hakmar 4 Temmuz 2019 aktüel kataloğu ayrıntılarında daha farklı ürün seçenekleride bulunmakta onlarıda bir alt taraftan devam edelim.
 
HAKMAR AKTÜEL ÜRÜNLER GELECEK HAFTA içinde getirdiği diğer ürün seçenekleri şu şekilde. Arzum marka pratik süpürge 149,95 TL.  Tekstil ürünlerinde hakmarda yatak örtüsü, bukle kilim, tek kişilik yatak örtüsü takımı, lastikli penye çarşaf ve son olarak 4 Temmuz Hakmar market ürünlerinde piknik şiltesi gelecek hafta gelenler içerisinde mevcut olduğunu belirtelim.
A101DE HAFTAYA 11 TEMMUZ
Sınırlı sayı ve stok âdeti ile gelen Hakmar 4 Temmuz 2019 ürünlerini kaçırmamanız şiddetle önerilir. Türkiye genelinde yer alan diğer büyük marketlerin haftalık güncel aktüel ürünler kataloglarına ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

HAKMAR 4 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...