Hakmar Market 17 Ocak 2019 Aktüel Ürünleri

Hakmar market 17 Ocak 2019 aktüel broşürlerini yayınladı. Hakmar aktüel ürünlerde 17 Ocak günü neler var? Tüm detayları bu sayfada bulabılırsınız.


2 adet broşürden oluşan hakmar market aktüel ürünlerinde neler var? Sorusunu merak eden market müşterileri için yeni kataloğu inceledik. İşte hakmar 17 Ocak 2019 ürünlerinden detaylar.

 Yeni hakmar market kataloğu sayfalarına baktığımızda ilk izlenim olarak 17 Ocak günü gelen ürünlerde hanımların oldukça memnun olacağını söyleye biliriz bunun nedenlerini kataloğu incelemeye başladığımızda hanımlar daha iyi anlayacak. Peki, 17 Ocak günü hanımlara hitap eden neler var? Bakalım. 4 m2 alana sahip Elagens Halı 129,50 TL ile yeni hakmar kataloğunda bizleri karşılıyor devamında farklı ernk seçeneği ile Kapsonlu Hırka 19,95 TL. Bay Boğazlı Kazak 29,95 TL. Polardan imal edilmiş Bayan Alt Eşofman 9,95 TL. Bayan erkek ve çocuklar için farklı desen seçenekleri ile Bere 11,95 TL. Bay ve bayan sıcak tutan termal Çorap tanesi 4,95 TL. 40x60 ebatlarında Mutfak Havlusu 4,50 TL.  Mandal Çantası 4,95 TL. Hanımların hakmar 17 Ocak aktüel ürünlerinde alabileceği en öne çıkan ürün ise Orta Boy Valiz yine yalnızca 69,90 TL ile yine şubelere geleceğini müjdeleyelim.

Hakmar Market Aktüel ürünleri katalog ayrıntılarında mutfak araç ve gereçlerde gelecek hafta müşteriler tarafından çok beğenilecek özellikle Kare Fırın 169,90 TL ile gelecek haftanın favori mutfak ürünü olarak gözükmekte. Ayrıca Fakır Seramik Tabanlı ütü haftaya yine geleceğini belirtelim.  17 Ocak hakmar ürünlerinde Papila Tencere çeşitleri ile çelik çaydanlıkta Perşembe günü raflarda yerini almaya hazırlanıyor.  Hakmar markete gelen ürünlerin devamında Çamaşir Selesi, Saç Kurutma Makinesi, çamaşır sepeti, Ateş Ölçer, Servis Tabağı Çeşitleri, Oyuncak Bebek, Oyuncak İtfaiye Araçlarida yine haftaya hakmar markete geldiğini burdan duyuralım.

İncelenen ve gelecek hafta geçerli olacak, Hakmar Market 17 Ocak 2019 Aktüel broşürlerine hemen aşağıdan büyük boy kataloglar şeklinde erişebilirsiniz.

Hakmar Market 17 Ocak 2019 Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...