Hakmar Market 18 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bügün hakmar market müşterilerinin merakla beklediği 18 ekim 2018 aktüel ürünlerinin broşürlerine nihayet ulaştık. Yeni hakmar kataloğu detaylarinda haftaya neler var? işte detaylar


Hakmar market 18 ekim 2018 broşür detaylarinda tüketicilerin günlük işlerini kolaylaştıracak pek çok aktüel ürünler mevcut. Peki market gelecek hafta hangi ürünleri getirecek? yeni market kataloğunun ayrıntılarına hemen geçelim.

hakmar market bebek arabası mama sandalyesi


3 adet sayfadan oluşan hakmar 18 ekim 2018 broşürlerinde muhteşem ürünler yer alıyor. İlk sayfadakı en ılgı çeken ürünler arasında,  Kişlık gıyım ürünleri öne çıkıyor. Kışlık tekstil ürünlerinde, 40 ile 44 numara aralığında Bay Deri Ayakkabı 49,90 TL ile ılk sırada yer alıyor. Hemen peşinden beylerin gelmesine çok sevineceği ve farklı renk seçenekleri ilede gelecek olan Bay Spor Yelek bulunuyor. Gömlek yakalı Bay Kazak yine beylerin hakmar marketten alabileceği diğer kişlik ürünlerinden.

hakmar 18 ekim bay deri ayakkabı

Gezer marka Kışlık Terlik ise 15,95 tl ve 36-44 numara aralığında numara seçenekleriyle geleceğini belirtelim.  Bayanların 18 ekim günü hakmar marketten alabileceği tekstil ürünlerinde ise şünlar yer almaktadır, Bayan Termal Tayt 19,95 TL, Farklı renk seçeneği ile Bayan Triko 24,95 TL ve farklı renk seçeneği ile gelen Bayan Kapşonlı Hırka 24,95 tl ile haftaya gelecek ürünler arasında yer almaktadır.

hakmar market aktüel bay spor yelek, hırka

Hakmar market bu hafta içinden sonra getireceği ürünlerde oyuncaklarda yer almakta. 18 ekim günü gelen oyuncaklar şu şekilde Boks Torbası,Stres Topu,Oyuncak Et Bebek ve Oyuncak Söktak Vinç yer alıyor. 
İkinci hakmar katalog detaylarinda elektrikli mutfak aletleri ile diğer mutfak ürünlerinin katalog görsellerinde yer verildiğini görüyoruz. Başlıca mutfak ürünlerinde Premier Tost Makinesi,Paslanmaz Metal Bulaşıklık,Erzak Kabı ve meşrubat bardaklarıda yer alıyor. 

hakmar markete gelen oyuncaklar

Son sayfada yer alan hakmar aktüel ürünleri ise şu şekilde, Ünal Marka Bebek Arabası,Mama Sandalyesi,Ünal Bebek Yürüteç ve bayby time marka çeşitli bineron ve emzikler yine hakmarda bu hafta içinden itibaren geçerli olacak aktüel ürünlerde gelecek ürünlerden.

Böylece yeni çıkan hakmar 18 ekim aktüel ürünlerinin detaylarini aktarmış olduk. En güncel şok,bim,a101 ve hakmar aktüel broşürlere anasayfadan ulaşabılırsınız..


İşte Hakmar Market 18 Ekim Aktüel Broşürler..

Hakmar Market 18 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...