Hakmar Market 19 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

Hakmar market bu hafta içinde geçerli olacak 19 ekim 2017 aktüel ürünler kataloğunu nihayet yayınlandı. Hakmar market katalog ayrıntıları sayfanın devamında.


En büyük dördüncü büyük market unvanını elinde bulunduran marketin devamlı şekilde bu marketten alışveriş yapan müşteri kitlesi ’de bulunmakta. İstanbul ilinde en fazla şubesi bulunan market diğer büyük şehirlerde ’de şubelerini genişletiyor. Aktüel ürünler yayınlayan bir site olarak bundan böyle hakmar marketin her hafta yayınlamış olduğu katalogları bundan böyle sitemizde tanıtmaya çalışacağız.

Peki, bu hafta içinde geçerli olacak hakmar 19 ekim 2017 aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler var. Yavaş yavaş kataloğun ayrıntılarını ele almaya çalışalım. Diğer büyük marketlerin katalog görsellerine baktığımızda bu markette  zaman zaman çok kaliteli ürünlerin geldiğini görüyoruz. Ayrıca tekstil ürünlerinde bol çeşitliliği hakmar market ürünlerinde görmek mümkün.

19 ekim hakmar market kataloğunda bulunan elektronik ve elektrikli aletlerde 2 telefon bağlayabilme ve 6 saat bekleme süresi sunan bluetooth kulaklık 59.90 lira.1.7 litre su alma kapasitesine sahip ve aşırı ısınmada kapanma özelliği sunan Sinbo kablosuz kettle 44.90 tl ile bu hafta içinde markete gelecek olan başlıca elektrikli aletler arasında.

Şok 21 Ekim Hafta Sonu Kataloğu Yayınlandı

21 ekim şok aktüel kataloğu

Bu hafta markette mutfak kategorisinde yer alan birçok ürünü görmek mümkün. luminarc 2 litre cam saklama kapı 9.95 tl.27 cm genişliğinde luminarc opal salata kasesi 9.95 lira. Plastik fincan saksı 3.95 lira.2’lı gülen yüz kupa çeşitleri 2.95 lira. Plastik şekerlik yine 2.90 lira ile hakmar aktüel 19 ekim kataloğunda yer verilen mutfak ürünlerinden.
Minik bebekler için 2 adet ürün katalog görsellerinde mevcut. Oyuncaklı yürüteç 44.90 lira. Metal ayaklı ve kaymaz taban kullanım özelliği sunan bebekler için mama sandalyesi 59.95 lira ile haftanın dikkat çeken diğer ürünlerinden. Haftanın önerisinde bu hafta çikolata çeşitlerine bolca yer verilmiş.

Hakmar market 19 ekim Perşembe günü için 2 katalog çıkarmış. Biz sadece birinci kataloğu inceledik. Diğer kataloglarda mevcut olan ürün görsellerine hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

Hakmar Market 19 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Katalogu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...