Hakmar Market 19 Temmuz 2018 Aktüel Broşürlerini Yayınladı

Yeni hakmar market aktüel ürünler kataloğu inceleme yazısıyla sizlerle birlikteyiz. Bügün hakmar 19 temmuz 2018 aktüel kataloğunda yer alan ürünleri sizlere tanıtmaya çalışacağız.


Hakmar market 19 temmuz ürünlerinde tekstil ürünlerinin yanı sıra hanınmların gelmesine çok sevineceği mutfak gereçleride yer alıyor. Peki market yeni katalogda başka hangi ürünler getiriyor? işte hakmar katalog ayrıntıları..
19 temmuz hakmar aktüel ürünlerinde giyim ürünlerinin oldukça dikkat çektiğini görüyoruz.  Yeni katalogda bay spor ayakkabı ile bayan yüksek topuk ayakkabı hemen kataloğun başında bizleri karşılıyor. Ayrıca bayan ile bay yazlık terlikler yine görsellerde yer alıyor. Tek kişilik penye lastık çarşaf ise 100x200 ebatinda olup 12.95 tl'lik fiyata sahıp. Hakmarda bu hafta gelen ürünler yanlız bunlarlada sınırlı değil yeni kataloğun devaminda sürpriz ürünler gelecek haftanın listesinde. Pamuklu kilim ,çocuk gömlek,simli kız çocuk taytı ve çocuk külötlü çorap yine 19 temmuz perşembe günü gelecekler listesinde yer alıyor.

 18 TEMUZ ŞOK AKTÜELİ KATALOĞU YAYINLANDI DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Böylece birinci hakmar market broşüründe yer alan ürünleri incelemiş olduk. İkinci katalogda ise mutfak alet ve gereçlerine bolca yer verildiğini farkettik. İşte 2 asayfada yer alan ürünlerden bazıları . Teleskop 99 tl. Cam kavanoz 14.95 tl. Emaye kaplamalı bakraç 34.90 tl. Piknik seti 14.95 tl.  Oyuncak yapboz asorti ev helikopteri 24.95 tl. Oyuncak et bebek 9.95 tl. Oyuncak su tabancası ve son olarak hakmar 19 temmuz 2018 geleceklerin listesine kovalı oyun hamuru seti gelecek perşembe günü hakmar markete gelen ürünler arasında.

İşte büyük boy  hakmar aktüel 19 temmuz broşürleri 

Hakmar Market 19 Temmuz 2018 Aktüel Broşürlerini Yayınladı

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...