HAKMAR MARKET 2 MAYIS-25 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

HAKMAR MARKET BU HAFTA GEÇERLİ OLACAK 25 NİSAN 2019 AKTÜEL KATALOĞUNU YAYINLADI. HAKMAR 2 MAYIS 2019 AKTÜEL KATALOĞUNA DEK GEÇERLİ OLACAK ÜRÜNLERDE NELER VAR? DETAYLAR BU SAYFADA.

 
 
Hakmar 2 Mayıs 2019 aktüel kataloğu çıkmasına kadar geçerli olacak yeni Hakmar aktüel kataloğu yayınlandı. Peki, hakmarda bu hafta neler var? Bu yazıda bu hafta gelecek ürünler detaylıca incelenecektir.
 
ŞOK 1 MAYIS 2019 BROŞÜRLERİ BU HAFTA

HAKMARDA BU HAFTA NELER VAR? Sorusunu merak eden tüketiciler için yeni çıkan broşürlerde yer alan ürünleri sizler için inceledik. 2 adet sayfadan oluşan ve gelecek hafta Hakmar 2 Mayıs 2019 kataloğu çıkana kadar geçerli olacak ürünlerde neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için hemen detayları vermeye başlayalım.  Hakmarda bu hafta hemen yeni kataloğun en başında özellikle hanımların gelmesine çok sevineceği porselen’den yapılmış Paçı Çaydanlık Takımı 59 TL ile bizleri karşılıyor.  Hakmar aktüel kataloğu detaylarında bir dikkat çeken diğer ürün ise Porland Porselen desenli çukur tabaklar yine uygun fiyat etiketleriyle dikkat çekiyor. Şokta bu hafta 24 Nisan 2019 aktüel kataloğu ile yarışan yeni Hakmar market kataloğunda daha farklı ürün çeşitleri’de yer almaktadır bir alt paragraftan Hakmar 2 Mayıs aktüel kataloğu çıkmasına kadar gelen ürünler incelemeleri devam edecektir.
 
HAKMAR 2 MAYIS 2019 çıkmasına kadar geçerli olacak diğer mutfak ürünleri arasında bu hafta nelerin geleceğini buradan devam ediyoruz. Hanımlar mutfak ürünlerine her zaman olduğu gibi bu hafta için dede ayrı bir ilgi göstereceğini düşünüyoruz.  Her bir ürün 1.50 TL ile satılan cam ürünleri dikkat çeken diğer mutfak ürünleri arasında yer alıyor. Bimde haftaya gelen 3 Mayıs 2019 ürünleri ile birçok benzer ürünleri içerisinde barındıran yeni katalogda başka neler var? Hemen ikinci katalog detaylarına geçelim. Görüntüsü ile müşterileri kendini bu hafta çekecek olan 3’lü Ahşap Sandık en kayda değer ürünlerin başında yer alıyor bu ürünü almak isteyen müşteriler sadece 24,95 TL vererek alabileceklerdir.  Hakmar 2 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak yeni ürünlerde oyuncak kategorisinde Güzellik bakım seti’ninde yer aldığını ebeveynlere aktuel20 olarak mujdeliyelim.
 
HAKMAR MARKET BU HAFTA tekstil ürünleri ilede kendinden çokça bahsettirecek ürünleri getiriyor bu Perşembe günü. 250x200 cm boyutuyla dikkat çeken saten güneşlik bu tekstil ürünlerinde başrolde ve sadece 37,95 TL ile satılacak. Devamında 2 Mayıs Hakmar kataloğuna kadar çocuk bayan terliği, bayan pantolon, kot taşlama pantolon ve kırtasiye ürünlerininde bu hafta Hakmar markete gelecek ürünler arasında yer aldığını yine tüketicilere duyuralım.
 
HAKMAR MARKET BROŞÜRLERİ BU HAFTA

HAKMAR MARKET 2 MAYIS-25 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...