Hakmar Market 7 Şubat 2019 Aktüel Ürünleri

Hakmar aktüel ürünler kataloğunda 7 Şubat 2019 günü hangi ürünlere yer veriliyor? Hakmar aktüel 7 Şubat kataloğunun tam sayfa incelemesi bu sayfada.

 
Her hafta incelenen hakmar market aktüel ürünler kataloğunun yeni sayısıyla sizlerle beraberiz. Bugün hakmar aktüel 7 Şubat kataloğunun detaylarını sizlere aktarmaya çalışacağız. Hakmar market kataloğunun gelecek hafta için 4 adet sayfadan oluştuğunu yeni kataloglara giriş yapmadan önce müjdeleyelim.

ŞOK 30 OCAK 2019 BROŞÜRLERİ YAYINLANDI

Peki, hakmar 7 Şubat 2019 aktüel kataloğunda hangi ürünler gelecek hafta raflarda olması bekleniyor? Yeni hakmar katalog detaylarına hemen giriş yapalım. Hakmarda bu hafta gelen ürünlerden daha çok haftaya gelen ürünlerin müşteriler tarafından daha dikkatlice değerlendirileceğini düşünüyoruz. Hanımlar özellikle gelecek hafta gelen ürünlere ayrı bir ilgi ile yaklaşmasını umuyoruz.  Bayan iç giyim ürünleri gelecek hafta hakmar marketin getireceği önemli ürünleri arasında. İkinci katalogda ise mutfak ürünleri öne çıkıyor. Kalan 2 katalog görsellerinde yer verilen ürünler ise gıda ile temizlik ürünleri şeklinde olduğunu belirtelim. Hakmar market giyim ürünlerinde haftaya sutyen takımları, bayan atlet slipler, bayan dantelli böxer gibi iç giyim ürünlerine ağırlık veriyor.  Ayrıca yeni kataloğun devamında bay kemer, bayan spor ayakkabı, oyuncak pelüş gibi tekstil ürünleride gelecek haftanın beklenen ürünleri arasında.

Hakmar 7 Şubat aktüel sayfalarının devamında Philips Tıraş makinesi, saç düzleştirici, erkek bakım seti gibi çeşitli bakım ürünleri ’de daha çok beylerin almak isteyeceği aktüel ürünlere yer veriliyor. Kalan 2 sayfada yer alan ürün çeşitleri ise gıda ve temizlik ürünleri şeklinde olduğunu görüyoruz. Yeni çıkan hakmar market aktüel ürünlerinin toplu listesine hemen aşağıda yer verdik liste şeklinde.

Hakmar marketin haftaya getireceği önemli aktüel ürünleri şu şekilde.

Philips Traş Makinesi  109,00 TL
Koza Sütyen Takım   19,95 TL
Koza Bayan Atlet Slip Takım  11,95 TL
Telefon Aksesuarları 12,95 TL
Cam Kavanoz Seti  7,90 TL
Linda Epilasyon Cihazı  79,95 TL
Mini Cep Höparlorü 19,95 TL.
Timex Saklama Kabı 7,50 TL
Gold Mater Erkek Bakım Seti  99,90 TL
Bol Kase 4,90 TL
Rowenta Saç Düzleştirici 139,90 TL

 
Böylece hakmar market 7 Şubat aktüel broşürlerini incelemiş olduk. Diğer büyük marketlerin haftalık kataloglarına aktuel20 üzerinden erişebilirsiniz.

Hakmar Market 7 Şubat 2019 Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...