HAKMAR MARKETE BU HAFTA GELEN 25 TEMMUZ 2019 ÜRÜNLER DETAYLARİ

HAKMAR MARKET ZİNCİRLERİNDE BU HAFTA 25 TEMMUZ 2019 GÜNÜ İÇİNDE GELEN ÜRÜNLER BÜGÜN YAYINLANDI. YENİ HAKMAR 25 TEMMUZ 2019 KATALOĞUNDA NELER VAR? İŞTE DETAYLAR.
 A101 AKTUEL ÜRÜNLER
 Her hafta Perşembe günü çıkan Hakmar market kataloğunun bir yenisiyle daha sizlerle tekrar beraberiz. Hakmar 25 Temmuz 2019 aktüel ürünleri kataloğu nihayet bugün yayınlandı. Toplamda 4 adet görselden oluşan kataloglarda hangi ürünler var? İşte hakmarda bu hafta gelen ürünler.
 
BİMDE BU HAFTA NELER GELİYOR? DETAYLAR
 
 HAKMARDA BU HAFTA kataloğu toplamda 4 adet sayfadan oluşuyor.  Yeni çıkan Hakmar 25 Temmuz broşürlerine baktığımızda aktuel20 olarak gelen ürünleri çok beğendiğimizi söyleyebiliriz. 4 adet aktüel katalogdan oluşan yeni ürünler detaylarında bu Perşembe günü neler gelecek? Sizleri daha fazla meraklandırmadan detaylara geçelim.  Hakmar market bu hafta kataloğuna baktığımızda mutfak ürünlerinde yine bizi indirimli ürünler karşılıyor. 25 Temmuz kataloğuna göre Hakmar market bu ürünleri bu hafta şubelere getirecek. 2 litre su alma kapasiteli çelik termos 64 TL.  Toplamda 12 adet parçadan oluşan porselen kahve fincan takımı 59,95 TL ve son olarak bu Perşembe hakmara Sinbo marka emaye kaplarıda gelenler arasında.
 
ŞOKTA BU HAFTA NELER GELİYOR? 24 TEMMUZ 2019 GÖRSELLERİ
 
HAKMAR 25 TEMMUZ 2019 görsel broşür ayrıntılarında yer verilen diğer ürünlere baktığımız dada tüketicilerin yüzlerini güldürecek seçenekler bulunduğunu gözlemliyoruz. Özellikle bayanların tercih edeceği ürünlerde bu hafta içinde arzum epilasyon makinesi 69 TL. Vücut analiz pas külü sadece 59,95 TL. Dekoratif ahşap üçgen raf 9,90 TL. Tekstil ürünlerin dede bu hafta Hakmar markete çok sürpriz ürünler geleceğini müjdeleyelim. Yine bayanlara göre daha uygun olan elbise kategorisinde kayda değer pek çok indirimler görmek mümkün.  Dilerseniz kalan ve bu hafta 25 Temmuz günü Hakmar market şubelerine gelen diğer ürün görsellerine galeriden bakabilirsiniz.
 
İşte Hakmar markete bu hafta gelen 25 Temmuz 2019 aktüel ürün görselleri.

HAKMAR MARKETE BU HAFTA GELEN 25 TEMMUZ 2019 ÜRÜNLER DETAYLARİ

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...