Şok 1 Aralık 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Şokta bu hafta sonu gelen ürünler market tarafından yayınlandı. Aralık 2018 ayının ilk haftası içinde geçerli olacak şok 1 aralık 2018 kataloğu incelemesi bu sayfada.

  • Bügünkü yazımızda Şokta Bu Hafta Sonu Gelen Ürünlerin Özeti.
  • Şok Aktüel Ürünlerde Bu Cumartesi Gelen 25 Tl Ve Üzeri Ürünler.
  • Yeni Şok Aktüel Kataloğu Geçerlilik süresi incelenecektir.
bimde haftaya cuma gelen 14 aralık 2018 ürünleri

Bügün Şok aktüel ürünlerde bu cumartesi kataloğunda gelen ürünlerin detaylarina ulaştık. Sosyal medyadan ulaştığımız ve bu hafta sonu gelen ürünlerde tüketicileri tatmın edecek ürünlerin geldiğini gördük. Bu Hafta Şokta Neler var sorusunu merak eden müşterilerin merakini giderecek en önemli ürünler arasında Sinbo Araç İçi Süpürge'nın öne çıktığını görüyoruz. Ayrıca Gece görüş kamera hediyeli olarak gelen ve 2 yıl garantısı bulanan Kawai Multimedya Set Yine haftanın öne çıkan ürünlerinden.  Sinbo marka Araç İçi Süpürge bir başka Şok Marketin İndirimli olarak getirdiği ürün şeklinde sıralaya bılırız.  Şok Aralık 2018 kataloğu  detaylari daha çok oto konfor ürünlerinden oluştuğunu söyleye biliriz. Bunun bir nedeni ise kış mevsiminin artık yaklaşmasından dolayı marketin oto bakımlarını yapmak isteyen tüketicilerin uygun fıyattan almalarını sağlamak olarak görüyoruz. Bu yüzden Yeni Şok Kataloğu detaylarinda yer verilen ürünleri müşterilerin mutlaka cumartesi günü değerlendirmelerini öneriyoruz.

a101,de gelecek hafta

Şokun getirdiği diğer oto konfor ürünleri şü şekilde. 2 litreden oluşan Oto Cam Suyu 7,99 TL.  Işıldak ve El feneri 5,99 TL. Akü Takviye Kablosu 29,00 TL. 5 adet parçadan oluşan Oto Paspas Takımı 34,90 TL. 200 Ml kapasite ile gelen Lastık Tamir Kıtı 16,95 TL.  Pıyasa fıyatının çok daha altında şok marketin bu hafta sonu getirdiği oto konfor ürünlerini müşteriler mutlaka değerlendirmeye almalarını tavsiye ederiz. 

Bu cumartesi günü şok aktüel ürünlerde 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneğinde 2 adet ürün yer almaktadır. 1 aralık günü şok marketin getirdiği 25 tl ve üzeri alişverişte, Balparmak Çiçek Balı 23 tl yerine  15,00 TL. Fairy Elde Bulaşık Sıvısı yine kampanya fıyatıyla indirimli olarak 10 TL'den satışa çıkacaktır.

BİMDE HAFTAYA CUMA KATALOĞU 7 ARALIK 2018

Yeni şok aktüel ürünlerin geçerlilik süresi Aralık 1'den başlamak üzere 4 aralık 2018 tarihine kadar geçerli olduğunu hatırlatalım. İncelenen şok 1 Aralık 2018 ürünlerinin büyük boy resimlerine hemen aşağdan ulaşabılırsınız

Şokta Bu Hafta, 1 Aralık 2018 Broşürü

Şok 1 Aralık 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

1 Yorum

Yorum

=

Sending ...