ŞOK 1 HAZİRAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDI

1 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ GÜNÜ ŞOK MARKETE GELECEK ÜRÜNLER BELLİ OLDU. ŞOK 1 HAZİRAN 2019 KATALOĞUNA GÖRE HAFTA SONU GELEN ÜRÜNLERİN İNCELEMELERİ BU SAYFADA.


 
 
Şokta bu Çarşamba kataloğunun ardından müşteriler tarafından merakla beklenen 1 Haziran 2019 aktüel kataloğuda nihayet bugün yayınlandı. Yeni çıkan aktüel kataloğa göre indirimli ürünlerde ve kampanyalarda şokta bu hafta sonu neler var? Detayları bu yazıda vereceğiz.
 
 HAKMAR AKTÜEL ÜRÜNLER 6 HAZİRAN 2019
1 adet katalogdan oluşan yeni şok 1 Haziran aktüel kataloğu içinde yine bir birinden değişik fırsat ürünlerle dolu olduğu söylenebilir. Peki, bugün çıkan hafta sonu aktüel kataloğuna göre tüketicileri hangi indirimli ürünler bekliyor cumartesi günü hemen incelemeye başlayalım. 25 TL ve üzeri alışveriş kampanyasında bu sefer market 3 adet ürüne yer vermiş. Bunların içerisinde günlük dış bakımını eksiksiz bir biçimde yerine getiren tüketiciler için colgate diş fırçası sadece 12 TL yerine 5 TL ile alabileceklerdir. İkinci ürün ise hafta sonu fırsatları seçeneğinde signal white now diş macunu yine indirimli fiyatla sadece 8 TL ile satışa çıkacak.  Şok market zincirlerinde son 25 TL ve üzeri seçeneğinde gelen ürün ise hanımların daha çok ilgisini çekecek türden bı ürün ise vanish gold leke çıkartıcı 1.4 litrelik kapasiteli 15 TL ile satışa çıkacaktır.

 BİMDE GELECEK HAFTA NELER VAR? 7 HAZİRAN 2019 AKTÜEL KATALOĞU

Şok 1 Haziran 2019 aktüel ürünlerin devamında cumartesi günü içinde tekstil ürünleride mevcut. Market zincirlerinde genelde belli aralık ve günlerle gelen dertsiz masa örtüsü 140x140 ebatinda 14,95 TL. Tek ve çift kişilik nevresim takımları yine biri 24 diğeri 25 TL olmak üzere şokta bu hafta sonu müşteriler piyasa fiyatının çok daha altında bir ücret ödeyerek alabileceklerdir. Şokta bu hafta gelen ürünler elbet bunların dışında fırsatlarda sunmakta özellikle yaz ayının artık herkes tarafından iyiden iyiye his edildiği bu günlerde market 1 Haziran 2019 günü içinde erkek file deniz ayakkabısı ile kadın deniz ayakkabısını bu hafta sonu getirdiğini mujdeliyelim. Şok market plaj ürünleri seçeneğinde Çarşamba kataloğunun ardından eva plaj terliği, çocuk deniz terliği ve lisanslı köpük gibi deniz ürünlerinide hafta sonu aktüel kataloğu içinde yer vermiş.
 BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER 7 HAZİRAN
Genelde plaj ürünlerinin daha çok öne çıktığı bir şok aktüel ürünler kataloğunu daha böylece incelemiş olduk. 1 Haziran şok aktüel kataloğunun büyük boy broşürlerine hemen aşağıdan erişebilirsiniz.

ŞOK 1 HAZİRAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDI

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...