Şok 1 Kasım 2017 Aktüel Ürünler

Çarşamba günü gelecek ürünlerin görsel resimlerine yer verildiği, şok 1 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğu çıktı. Şok indirim kataloğu detayları yazımızın devamında.


Şok 2 kasım günü kataloğun çıkmasıyla beraber müşterilerin beğenisine sunulacak şok ürünleri belli oldu. Kişlik ürünlerin bolluğu bu marketin yayınlamış olduğu kataloglar ’dada his edilmiş.2 kademeli sıcaklık ayarı yapılabilen ve aynı zamanda ayarlanabilir termostat ayarlı Sinbo fanlı ısıtıcı aşırı ısınma koruma özelliği ’de bulunmakta.2 yıl garantili satılan fanlı ısıtıcının 39.90 liralık fiyat etiketi bulunuyor. Çelik gövdeye sahip olan kollu narenciye sıkacağı 65.90 lira. Parlak beyaz suntalamdan yapılmış 100 cm uzunluğunda 44 cm genişliğinde ve 35 cm eninde çok amaçlı mutfak dolabı 2 yıl garantili şekilde 89.90 lira.

Şok 1 kasım 2017 aktüel indirim kataloğunda metal ürünlere ’de yer verilmiş. Bu ürünler daha çok hanımların mutfakta işlerini kolaylaştıracak ürünler şeklinde.47*21*14 cm ebatlarında dolap içi raf 7.95 lira.40 cm genişliğinde 26 cm eninde raf altı sepeti yine 7.95 liralık fiyatı bulunuyor. Yazımızın başına Türkiye’de bulunan büyük market zincirlerinin yayınladıkları aktüel ürünler kataloglarına kasım 2017 tarihinden itibaren kişlik ürünlere bolca yer vereceğini söylemiştik. Şok aktüel indirim ürünleri detaylarında bundan böyle kişlik ürünleri bolca göreceğiz. Bay/bayan kişlik terlik 36.44 numara aralığında adet fiyatı 12.50 liradan satılacak.

Bir süredir oyuncak getirmeyi bırakan market şok 1 kasım 2017 katalog görsellerinde çeşitli oyuncaklara yer vermiş. Bu gelen oyuncaklar şu şekilde 6*50 gr oyun hamuru, 1 adet baskı, 1 adet oklava ve 6 adet plastik oyun kapıyla beraber oyun hamur seti 12.90 lira. Farklı model ve desenlerde kamyonlar itfaiye seti 5.95 lira ile marketin raflarda yer vereceği oyuncaklardan.

Şok aktüel bu hafta içinde gelecek Sinbo marka ürünlerin ’de bir adet ürün bulunuyor. Devrilme ve emniyetli ve stand masa üstü kullanım özelliği bulunan Sinbo mini infared ısıtıcı 39.90 liradan tüketicilere sunulacak. Mutfak ürünlerinde markete gelecek ürünler ise şöyle. Paşabahçe 3’lü meşrubat bardağı 6.95 lira. Paşabahçe 2’li saklama 9.95 lira. Narmatık ve narenciye seti 6.95 lira. Farklı renklerde satışa sunulan sarımsak ezici 4.95 lira. Ve son olarak yine farklı renklerde markette gelecek olan kestane çizici 2.95 lira ile markete gelecek mutfak ürünleri arasında.

Böylece markette bu hafta Çarşamba günü gelecek ürünlerin bulunduğu şok 1 kasım 2017 aktüel ürünler kataloğunu incelemiş olduk. İncelenen kataloğun görsel resimlerine aşağıdan galeriden erişebilirsiniz.

Şok 1 Kasım 2017 Aktüel Ürünler

7 Yorum

  1. Çocuklar için çalışma masası ile masal kitapları gelsin.birde odun kesmek için motor gelsin şok 4 kasım aktüel ürünlerde.

  2. Sinbo ısıtıcı dandikmi yoksa kullanılabilir bir urunmu yorum alabilir miyiz kullananlardan.fiyat ucuz ama bir kere para vermek istiyorum.

  3. Şok markete kışlık mont ve botlar ne zaman geliyor.merakla bekliyoruz hafta sonu gelsin hiç değilse.

Yorum

captcha=

Sending ...