Şok 10 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok aktüel ürünlerde bu hafta içinde neler geleceğini merak eden müşteriler,  bu yazımızda 10 ocak şok aktüel kataloğunun tüm ayrıntılarına ulaşabilecekler.


Yarından sonra 2018 yılının ikinci haftasına girerken aktüel ürünler kataloglarını çıkmasını dört gözle bekleyen müşteriler büyük marketlerin yeni kataloglarına ulaşabilecekler. Şok 10 ocak 2018 katalogları 4 sayfadan oluşuyor ve içinde yine ilgi çekici ürünleri görmek mümkün. Şimdi bu hafta Çarşamba günü gelecek ürünleri hızlıca incelemeye başlayalım. Yanmaz ve yapışmaz malzemeden imal edilmiş ve aynı zamanda yağ damlatmaya karşı direnci bulunan Sinbo marka Elektrikli Dumansız Izagara 2 yıl garantili şekilde ve aynı zamanda ücretsiz kurulum desteği ile beraber 45.90 tl. 1 litre kapasiteli paslanmaz çelikten üretilmiş Premier Cam Doğrayıcı 69.90 tl ile şok aktüel ürünlerde bu hafta dikkat çeken 2 ürün olma özelliği taşıyor.

Şok aktüel 10 ocak kataloğundakı fırsatların devaminda daha pek çok ürün mevcut. Yanmaz yapışmaz özellikli çıft taraflı yüzey sistemi sayesinde taptaze balıkları pişirebileceğiniz İkiz Balık Tavası 29.90 tl. 26 cm’ye 26 cm ebatlarında Kare Kapaklı Borcam Tencere 19.90 tl. Farklı renk seçeneği ile Ahşap Bank Havluluk İse 9.95 tl ile şok market aktüel ürünlerde gelecek ürünler arasında. Böylece birinci broşürde yer alan aktüel ürünleri inceledik. Şimdi İkinci şok market kataloğunda hangi ürünler var hemen bakalım.

Şok 10 Ocak 2018 aktüel ürünler kataloğunda yer alan 2 sayfadakı resimler daha çok mutfak ürünleri şeklinde. Bu nedenle Çarşamba günü şok market ayrı bir yoğunluk yaşayacağı kanısındayız. Peki hangi mutfak gereçleri gelecek hemen bakalım. 16 mm kalınlığında Ahşap Ekmeklik 39.90 tl. 24 cm eninde Kumsal Cam Kapaklı Karnıyarık Tencere 29.90 tl ve Derin Tencere Granit Kaplama 29.90 tl ile yine şok aktüel 10 ocak kataloğu görsellerinde yer verilen ürünlerden.

Şok 10 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...