ŞOK 10 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

 

ŞOK MARKET BU HAFTA GELENLER KATALOĞU İLE YENİ KATALOĞU DUYURDU.  PEKİ, HAFTAYA GELEN ÜRÜNLERDE 10 TEMMUZ 2019 KATALOĞUNDA NELER VAR? MERAKLA BEKLENEN ŞOK 10 TEMMUZ 2019 AKTÜEL KATALOĞU AYRINTILARI BU SAYFADA.

BİM 26 TEMMUZ 2019

Şok 10 Temmuz 2019 aktüel kataloğu ile müşterilerin dört gözle beklediği aktüel ürünler gelecek hafta içinde Türkiye genelindeki şubelere gelecekmi? Bugünkü şok aktüel kataloğu incelememizde;

Şok 10 Temmuz 2019 ürünlerinde neler var?
Şok market bu hafta indirimli ürünlerinde Çarşamba günü neler var?
10 Temmuz şok aktüel kataloğu haftaya hangi sürpriz ürünler mevcut?
Şok market aktüel kataloğu içinde verilen ürünler hangi tarihler arasında Türkiye genelindeki şubelerde geçerli olacak? İşte tüm bu soruların cevablarinı vermeye başlıyoruz.

Şok 10 Temmuz 2019 aktüel kataloğu yeni haftanın başlamasıyla beraber tüketiciler tarafından arama motorlarında araştırılmaya çoktan başlandı bile. Peki, şokta gelecek hafta gelen ürünler netleştimi? İşte bu soruların cevablarini vermeye bugün bu sayfa boyunca incelemeye çalışacağız. Fakat her aktüel kataloğu incelemesinde olduğu gibi bu yazımız dada öncelikle şokta bu hafta gelen ürünler hangi kampanya ve fırsat ürünleriyle oluştuğunu tüketicilere aktararak 10 Temmuz şok aktüel detayları yazının sonunda incelemeye çalışacağız.  Şokta bu Çarşamba günü gelenlere baktığımızda yeni broşürlerle bu hafta tüketicileri mutlu edecek ürünlerin geldiği söylenebilir.
şok 13 temmuz bu hafta
Şok market indirimli ürünlerde bu hafta mutfak ürünlerinin daha öne çıktığını gözlemliyoruz. Teba marka elektrikli çelik su ısıtıcı genelde her müşteri kitlesi tarafından en çok talep edilen ürünlerin en başında yer alıyor neyseki şok market bu hafta bu ürünü indirimli olarak sadece 47,90 TL ile şubelere getiriyor. Şok 10 Temmuz 2019 kataloğu çıkana kadar geçerli diğer ürün seçeneklerinde ne var? Diye yeni kataloğa göz attığımızda elektronik ürünlerinde oldukça kayda değer ürünlerin şokta bu Çarşamba günü tüketicileri beklediğini müjdeleyelim. Yaz ayında şokta olduğu gibi diğer market zincirlerin dede en çok talep edilen ürünlerin en başında yer alan vantilatör seçeneğinde bu hafta şok market dıjutsu vantilatör ile tüketicileri karşılamaya hazırlanıyor. Dıjutsı vantilatör bu hafta içinde kampanyalı bir fiyata çok uyguna sadece 95 TL ile satılacaktır.
A101 GELECEK HAFTA 18 TEMMUZ
ŞOKTA BU HAFTA NE VAR? Diye kataloğun sonuna baktığımızda kamp ve piknik ürünlerininde bu hafta damga vuracağını rahatlıkla söyleye biliriz. Yaz ayında en çok tercih edilen piknik ürünleri bu hafta şok market tarafından şubelere getiriliyor. 3 kişilik salıncak 249 TL ile bu ürünlerin en başında yer alıyor. Hemen peşinden piknik severlere ahşaptan imal edilmiş ve aynı zamanda katlanada bilen sandalye 44,90 TL. Mavi renk seçeneği ile kamp sandalyesi yine 44,90 TL.180 cm buyu ile çoğu kişinin gereksinimleri için tasarlanan hamak tanesi 12,95 TL. Elektronik ürünler kategorisinde şok bluetoth hoparlör, kulaklık ve mikrofon gibi seçenekleri yine şok 10 Temmuz aktüel ürünler kataloğuna kadar geçerli olacağını belirtelim. Şokta bu hafta gelen oyuncaklar arasında ise çek bırak metal oyuncak traktör, gokıdy oyuncak su tabancası ve oyuncak olta seti gibi çocuklar tarafından daha çok yazın oynanması için uygun oyuncakların bu hafta Çarşamba günü uygun fiyatlarla geldiğini ebeveynlere mujdeliyelim.

Şok market kataloğu ayrıntıları ve görselde yer alan ürünler gelecek hafta gelen 10 Temmuz 2019 aktüel kataloğuna kadar süreceğini belirtelim. Geçmiş dönemlerde yayınlanan şok market broşürlerine kategoriden bakabileceğinizi belirtelim. Şok 10 Temmuz 2019 aktüel kataloğu incelemesi haftaya cumartesi veya Pazar gününe incelenerek kategoriye eklenecektir.
 

ŞOK 10 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...