ŞOK 11 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

HER HAFTA GETİRDİĞİ YENİ AKTÜEL ÜRÜNLERLE MÜŞTERİLERİN BEĞENİSİNİ KAZANAN ŞOK BAKALIM HAFTAYA NELER GETİRİYOR? İŞTE TÜKETİCİLERİN BÜYÜK BİR MERAKLA BEKLEDİĞİ VE GELECEK HAFTA GELEN 11 EYLÜL 2019 KATALOĞU DETAYLARİ.

 BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER
 
Bügün'kü yeni şok aktüel kataloğu incelememizde şokta haftaya gelen ürünler neler? Sorusunu merak eden tüketicilerin yanı sıra şokta bu hafta gelen ürünler nelerin olduğunu merak eden tüketiciler içinde cevablar olacaktır. Yazının sonuna doğru ise şok 11 Eylül aktüel kataloğu hakkında bilgiler verilecektir. Öncelikle şok aktüel ürünlerde bu hafta Çarşamba günü indirimlerde neler geliyor? Hemen yeni katalog ayrıntılarına geçelim.
 
 A101DE-GELECEK-HAFTA
 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER bugün sosyal medyada faaliyet gösteren siteler tarafından paylaşıldı. Şok 11 Eylül 2019 kataloğuna kadar sürecek indirimli ürünlerde bu hafta neler geliyor? Hemen bu Çarşamba gelenlerle başlayalım. Şok'ta bu hafta kataloğuna baktığımızda elektronik ürünlerin az olduğunu görüyoruz, yinede yeni aktüel kataloğu içinde bayanları memnun edecek ürünlerin Çarşamba günü içinde raflarda yerini alacağı söylenebilir. Yeni şok aktüel kataloğu içinde gelenler neler bu hafta diye baktığımızda temizlik ürünlerinin öne çıktığını gözlemliyoruz. Bunun yanı sıra 25 TL ve üzeri indirim seçeneğinde yine 2 adet ürün raflarda yerini alacaktır. Şok market bu hafta içinde temizlik ürünlerinde getirdiği ürün çeşitleri arasında finish marka, domestos ve pril marka ürün seçeneklerini görmek mümkün. Şokta haftaya gelen ürünler kataloğuna kadar sürecek temizlik seçenekleri arasında yer alan ürünler ise şu şekilde. İçinde 90 adet tablet bulunan ve %20 indirimli seçenekle fınısh bulaşık makinesi tableti 33,80 TL. 250 ml kapasitesi ile bolca müşteri çekecek finish bulaşık parlatıcı indirimli olarak 7,96 TL. Finish süper fırsat paketi toz halinde yine 1.5 kg ile 7,96 TL ile şok aktüel ürünlerde bu hafta indirimli olarak gelecektir.
 
 
ŞOK’TA HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER öncesi başka temizlik kategorisinde yer alan sürpriz ürünleri görmek mümkün bu hafta, Bu ürünler ise daha çok kampanyalı şekilde geliyor markete, ikincisi %50 indirim seçeneği ile pril losyon 6,95 TL yerine 3,49 TL. Ariel sıvı deterjan ise mükemmel derecede temizleme özelliği ile hanımlar tarafından yine alınacak önde gelen ürünler arasında. 11 Eylül şok kataloğuna kadar sürecek ve bu hafta içinde gelen diğer ürünler arasında bakım ürünlerini'de görmek mümkün. 550 ml kapasite ile satışa sunulan fa özel seri deodorant ikili olarak 15,95 TL. Sadece Şok’ta bulabileceğiniz hope saç boyası yine tanesi 8,95 TL ile satışa çıkacaktır. Şok market kampanyalı ürünler seçeneğinde bu hafta içi 2 adet ürünü getirmeye hazırlanıyor yarın için. Bu ürünlerden ilki kampanyalı olarak 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde 220 gram ağırlığında aytaç fermante sucuk 22 TL yerine yalnızca 11 tl’den. İkinci ürün ise bu hafta şokta 10’lu Anadolu çiftliği yumurtası sadece 8,95 TL ile gelecektir.
 
 
 
Şok 11 Eylül 2019 kataloğuna kadar sürecek bu ürün seçeneklerini hemen aşağıdan büyük boy kataloglar şeklinde erişebilirsiniz. Yazının başlangıcında verilen 11 Eylül 2019 kataloğu maalesef şu an için yayınlanmadı fakat en kısa süre içerisinde yeni aktüel kataloglar eklenecektir.

GÜNCEL OLAN ŞOK KATALOGLARI
ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER BU HAFTA

Şok 11 Eylül 2019 kataloğu içinde gelmesini istediğiniz ürünleri aşağdakı yorum bölümünden lütfen belirtiniz.ŞOK 11 EYLÜL 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...