Şok 11 Kasım 2017 Hafta Sonu Ürünleri

Tüketicilerin bu hafta sonu fırsatlarında gelecek ürünlerin yer aldığı yeni şok 11 kasım aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Devamli şekilde serilerini sürdürdüğümüz aktüel 2017 kataloglarından 11 kasım şok aktüel ürünlerini inceleyeceğiz.


Katalog incelemesine başlamadan önce şünü belirtmek istiyorum. Son zamanlarda ucuz et tartışmaları halk arasındada çok konuşulmaya başlandı. Büyük iki market ucuz eti bundan böyle şübelerine yer verecekler. Şok market şübelerindede işallah ucuz et gelir diyerek. Bu hafta sonu neler var hemen gelecek ürünlerin detaylarına geçelim.

Şok 11 Kasım Ürünleri Mikro Fiber Yorgan Çarşaf

Ev hanımlarının bu hafta yeni gelen ürünleri çok beğeneceğini düşünüyoruz. Mikrofiber yorgan sonbahar ayının bitimiyle birlikte markete getirilmesi çok olumlu olmuş. Bizde biliyoruzkı bu yeni gelen tek kişilik ve çift kişik mikro fiber yorganlar müşteriler tarafındanda çok beğenilecek.

şokta bu hafta 11 kasım ürünleri yorgan çarşaf


155*215 ile 195*215 olan yorganlar 27.90 tl ve 32.90 tl’den reyonlarda bulunacak. 16 kasım şok kataloğunda yeni gelen pamuklu çift kişik battaniye’de çift kişilik olarak üretilmiş. 180 genişlik , 220 cm uzunluğu bulunan çift kişik battaniyenin 24.90 tl gibi gayet ucuz fiyatının bulunduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. 11 kasım şok fiyat listesi detaylarında bulunan tekstil ürünlerinde ayrıca 30 derecede makinede rahatça yıkayabileceğiniz,dört taraflı lastıklı çarşaf 10.90 tl ile satışa sunulmuş.

11 Kasım Şok Aktüel Bayan Bot 

şok bayan bot 11 kasım 2017

Ütülemede ev hanımlarının genelde ısıya dayanıklı ütü masasını tercih ettiğini iyi bilen şok, bu hafta hanımların bu isteklerini karşılayacak house plus ütü masası yer almaktadır. Yine bayanların hoşlanacağını düşündüğümüz termo tabanlı,içi kişlik velbaa malzemeden üretilmiş siyah ve yeşil renk seçeneği ile alabilecek bayan bot 29.90 tl bu hafta sonu fırsatlarında yer alan dikkat çeken indirimli ürünlerden.

Şok 11 Kasım Hafta Sonu Ürünleri İndesit Çamaşır Makinesi Tefal Tava


şok 11 kasım hafta sonu ürünleri indesit çamaşır makinesi tefal ütü

Şokta bu hafta neler var? Diyen müşterilerin gereksinimlerini karşılayak tüm fırsat ürünlerine katalogda yer verildiğini müjdeleyelim sizlere. Kataloğu incelemeyi sürdürüyoruz. 7kg’akadar eşya yıkama imkanı sunan ve ücretsiz kurulumla gelen indesit çamaşır makinesi 3 yıl garantıside bulunuyor. Şoka yeni gelen ürünler listesinde bulunan çamaşır makinesini almak isteyen müşteriler 759 tl’yi gözden çıkarmak zorundalar.

Şokta Bu Hafta Sonu Gelen Gokidy Oyuncaklar


şokta bu hafta sonu gelen gokidy oyuncaklar

Şok 11 kasım aktüel ürünler kataloğunu göz gezdirmeye devam ettiğimizde oyuncaklarında çok beğenileceğini düşünüyoruz. Açilabilir koltuk ve korna ile çocukların üzün bir müddet severek oynayacağı gokidy ilk arabam 27.90 tl’lik fiyatı bulunuyor. Çocukların kiş aylarına ayaklarını sıcacık tutacak çocuk panduf reyonlarda yerini alacak kiş ürünlerinden.


Şok aktüel 11 kasım indirimlerinde dikkat çeken bir başka ürün olan,tefal Access buharlı ütü 2 yıl garantılı şekilde 109 tl’den satılacak. 

Şok 11 Kasım 2017  Hafta Sonu Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...