ŞOK 11 MAYIS 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU

ŞOK MARKET ZİNCİRLERİNDE BU CUMARTESİ GÜNÜ GEÇERLİ OLACAK, 11 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ YAYINLANDI, YENİ AKTÜEL KATALOĞA GÖRE ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER NELER? TÜM DETAYLAR YAZIDA.

 BİMDE GELECEK HAFTA GELEN 17 MAYIS ÜRÜNLERİ
Bilindiği gibi şok market haftanın iki günü müşterilerine indirim günleri ve kampanyalar sunmakta. Müşteriler genelde şok aktüel ürünler kataloglarını Türkiye genelinde yayın yapakta olan aktüel sitelerden takıp etmekte. Bizde aktüel ürünler yayınlayan bir site olarak şokta bu hafta gelen ürünler detaylarının yer aldığı şok 11 Mayıs 2019 kataloğunun detaylarına bugün ulaştık. Peki, yeni aktüel kataloğa göre şokta bu hafta Çarşamba günü ve hafta sonu neler gelecek? Hemen broşürleri incelemeye başlayalım.
 
ŞOK 8 MAYIS 2019 AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDI

ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER detaylarını bir önceki katalogda detaylıca incelemiştik, bu incelenen ve bu hafta Çarşamba gelen ürünlerin detaylarına şok kategorisinden üst bölümden erişebilirsiniz. Biz bugün asıl konumuz olan şok 11 Mayıs 2019 cumartesi günü gelenlerin incelemesi yapılacak. Bir adet broşürden oluşan şok hafta sonu kataloğu içerisinde mutfak ürünlerinin daha çok öne çıktığı söylenebilir. Yeni çıkan şok aktüel kataloğu ayrıntılarına göre cumartesi günü mulier marka 2 adet ürün haftaya damga vuruyor. Bu ürünlerden ilki %100 kayın ağacı ile yapılmış olup uzun süre kullanılacağını düşündüğümüz Mulier Ahşap Dönen Sunum Tahtası 34,90 TL ile ilk sırada yer alıyor.  Şokta bu hafta gelen ürünler içerisinde diğer bir mulier marka ürün ise yine kayın ağacı ile yapılmış Ahşap Kahve Sunum Seti indirimli olarak sadece24 TL ile satılacak.
 
 
ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERDE BU HAFTA gelen diğer mutfak araç ve gereç seçeneğinde hanımların mutfak işlerinde yardımcı olacak ve indirimli olarakta gelen bir birinden kaliteli seçenekler şok 11 Mayıs 2019 kataloğu içerisinde resimlerle yer verilmekte. Mutfak kategorisinde şok aktüelinde bu hafta Paşabahçe salata kasesi,6’li çay bardağı ve detox şişe gibi cam ürünleri gelmekte. Keramika ürünler seçeneğinde şok ayrıca line kupa, çerezlik ve kase gibi cam ürünleri yine gelenler listesinde. Şok 11 Mayıs kampanyalı ürünler seçeneğinde bu hafta sonu yine 2 adet ürüne yer verilmiş bu ürünlerden ilki 25 TL ve üzeri kampanyasında algıda Maraş usulu dondurma 12 tl’den, diğeri ise fruko gazoz yin şokta 25 TL ve üzeri alış veriş yapan müşterilere sadece 7,95 tl’den verilecektir.
 
A101 16 MAYIS 2019 HAFTAYA GELENLER
 
 Bir yeni şok aktüeli inceleme yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız, 11 Mayıs şok market kataloğuna hemen aşağdakı galeriden erişebilirsiniz.

ŞOK 11 MAYIS 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...