Şok 12 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bügün şokta gelecek hafta çarşamba günü içinde gelen ürünlerin yer aldığı ,şok 12 eylül 2018 kataloğu inceleme yazısıyla sizlerle beraberiz. 

21 EYLÜL BİM BROŞÜRLERİ YAYINLANDI 

BİM AKTÜEL 21 EYLÜL 2018

Şok aktüel eylül ayında yep yeni ürünlerle başlangıç yapmişti. Şokta çarşamba günü özellikle okul ve kirtasiye ürünleri veliler tarafından ayrı bir ilgiyle karşılanacağını düşünüyoruz.  Peki ŞOK 12 EYLÜL 2018 aktüelinde neler var? kataloğun geniş çaplı incelemesine geçmeden önce şokta bu hafta sonu gelen ürünlere tekrar kısaca bakalım.

2 adet broşürden oluşan şok hafta sonu aktüel ürünlerin'de elektronik ürünlerin dikkat çektiğini rahatlıkla söyleye biliriz. Hemen birinci aktüel kataloğu detaylarina geçelim.  Klavye ,mouse ve hoparlör set halinde gelen quadro Extreme Masa Üstü Bigisayar şokta bu cumartesi günü gelen ürünlerde en cazip ürün olduğunu görüyoruz. 2 gb amd ekran kartına sahip olan masa üstü bilgisayarın 500gb hard dıskla yüksek verileride rahatlıkla debolama olanağı sunuyor. İntel core i3 işlemci ile gelen gelen quadro Extreme Masa Üstü Bigisayar  3699 tl'lık uygun fiyatla satılacak şok aktüel ürünlerde bu cumartesi günü.  

Şok 12 eylül aktüel ürünlerden hemen önce gelen hafta sonu aktüelinde ayrıca Lıfe Notebook windows 10 işletim sistemi kurulu olarak satılacak. Lıfe note book özelliklerine baktığımızda ise intel pentium işlemci, 32 gb hardısk alanı,usb 3.0 özelliği gibi yüksek performansa hitap eden kullanıcaların alabileceği bir notebook olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün en önemli kılan özeliği ise 1699 TL'lık indirimli fıyatı olduğunu söyleyebiliriz.

Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu ayrıca Everese Kablosuz Mouse yine 2 yıl garantılı şekilde 14.90 TL.  Sonbahar ayıyla beraber daha açık günlerin başlayacağı bu günlerde amator gökyüzü bilimcileri için muhteşem bir ürün geliyor. 360 mm tüp uzunluğu ile imal edilmiş ve 2 yıl garantı desteği ile gelen Teleskop bu hafta'nın favori ürünleri arasında yer alıyor.  12 eylül şok aktüelin'den hemen önce gelen hafta sonu aktüelinde ayrıca Anaokulu Çantası ve iki bölmeli Okul Sırt Çantası ayrıca Beslenme Lisansli İlk Okul Çantası  bu cumartesi günü gelen ürünler arasında yer almaktadır. 

Şok yeterde artar ile bizleri karşılayan ikinci aktüel kataloğu detaylarinda 25 tl üzeri alişveriş ürünlerinin yanı sıra diğer uygun fiyat etiketine sahıp ürünler yer alıyor. Şok market şübelerinde 25 tl ve üzeri alişverişlerde geçerli Maraşım Kesme Dondurma Çeşitleri 11.95 TL yerine 6 TL.  Lipton Extra Dem Çay 500 gr yine 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneğinde yalnızca 10 TL'den şübelerden alınabilecektir.  


BİM 14 EYLÜL KATALOĞU İÇİN RESİMLERE TIKLAYINIZ

bim 14 eylül 2018 brosurleri


13 Eylül A101 Broşürleri Hemen Aşağıda

13 eylül a101 aktüeli

Böylece bügün şokta bu çarşamba ile bu cumartesi günü gelen bir  aktüel inceleme yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Şok market 12 eylül aktüel ürünler kataloğu detaylarina bügün itibari ile ulaştik. gelecek hafta çarşamba günü gelen ürünlerin listesine hemen aşağıdan ulaşabilirsinizŞokta Gelecek Hafta Gelen 12 Eylül 2018 Aktüel İndirimleri


Lisansli Ana Okulu  Çantası 12.90 TL.
Beslenme Çantalı İlk Okulu Çantası 23.90 TL.
2 Bölmeli Sırt Çantası 22.90 TL.
Lisansli Kalem Kutusu 4.75 TL.
6’lı Kurşun Kalem 1.50 TL.
3+2 Silgi 4.95 TL.
Stick Yapıştırıcı 10.90 TL.
Econ Koyu Renkler 7.95 TL.
Ofis Sandalyesi 50.90 TL.
Toto Sürpriz Yumurta 4.95 TL.
Kasko Findik Püreli Tahın Pekmez 2.75 TL.
Asil Fırın Kurabiye Çeşitleri 7.95 TL.
Kotex Dev Eko Paket Çeşitleri
Pantenne Şampuan Çeşitleri
Aşürelik Kuru Kayısı 5.45 TL.
Dalından Kuru Üzüm 3.75 TL.
Kabuklu Ceviz 15.45 TL.
Ceviz İçi 13.95 TL.
Kuru İncir 8.75 TL.
Findik İçi 7.25 TL.


Yeni şok kataloğu detaylarinda aşürelik ürünlerin geliyor olması nen çok hanımlar tarafından mutlulukla karşılanacağını düşünüyoruz. Sınırlı stok ve sayılarla gelen şok 12 eylül 2018 aktüel ürün  seçeneklerinde okul malzemelerinin yanı sıra aşürelik ürünler bolca bulunmaktadır bu ürünleri kaçırmak istemeyen tüketiciler mutlaka marketin açılma saatlarina yakın market şübelerindeki yerlerini almalarını öneriyoruz. 

Şok 12 Eylül Aktüel Broşürleri

Şok 12 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

10 Yorum

  1. Mama sandalyesi ve bebek arabası gelsin lütfen 7 aylık kızım var ve bebek aramamız yok abisini okula getirip götürürken zorlanıcam lütfen gelsin artık .

  2. Şok market uzun süredir kuer dolap getirmiyor acaba başka yerdenmi getirecek bundan sonra . Çalışma masası gelse iyi olurdu gelecek hafta çarşamba günü.

  3. Şokta bu çarşamba öğrenciler için nerde ise gerekli tüm okul ve kırtasiye ürünleri geliyor. Almak isteyen kişiler bence hiç düşünmeden almalılar çünkü fiyatı hem düşük hemde kaliteli daha ne olsun .

  4. şok uzun bir süredir kuer dolap ile sinbo marka ürünleri getirmiyor dikkat ettiğim kadarı ile şok markete en kısa sürede bu ürünleri bekliyoruz ailecek.

  5. kış yaklaşıyor doğalgaz olmayan yerlerde olanlar için şok odun motoru getirse iyi olur soğuk havalar bizleri bekliyor. karstan cengiz üzülmez.

  6. şokta bu cumartesi masa üstü bilgisayarın geliyor olması tam anlamıyla süper olmuş. şok iyikivarsın diyelim barı.

Yorum

=

Sending ...