ŞOK 12 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Uzun bir aradan sonra tekrar yeni bir şok aktüeli inceleme yazısı ile sizlerle beraberiz. Bügün şok market zincirlerinde 12 haziran 2019 Çarşamba günü geçerli olacak aktüel ürünleri incelenecektir.

 A101 GELECEK HAFTA 20 HAZİRAN RESİMLERİ
Bügün müşterilerin merakla beklediği ve şokta bu hafta Çarşamba günü geçerli olacak 12 haziran 2019 kataloğunun detaylarina ulaştık. Yeni çıkan şok aktüel ürünler kataloğuna göre müşteriler bu hafta hangi indirimler bekliyor? İşte detaylar.
 
ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER kataloğuna genel itibari ile baktığımızda 12 haziran 2019 günü gelecek ürünlerin tüketiciler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanacağını düşünüyoruz. İki adet sayfadan oluşan ve şokta bu hafta gelen ürünleri kapsıyan seçeneklerde neler var? Daha fazla meraklandırmadan ayrıntılara geçelim.  Uzun bir aradan sonra yeni çıkan şok 12 haziran 2019 kataloğunda elektronik ürünlerin çokluğu bizleri oldukça memnun etti. Şokta bu hafta Çarşamba günü gelen ürünler seçeneğinde bol bol elektronik ürünler mevcut.  Özellikle hometech note book alfa 110a bu hafta gelen ürünlerde en dikkat çeken ürün olarak gözükmekte. 699 tl ile satılan hometech notebook orta düzeyde işlem yapan tüketiciler hiç düşünmeden alabilir.
 
ŞOKTA GELECEK HAFTA öncesi incelenen 12 haziran aktüel kataloğu içinde başka çeşit elektronik ürünlerde mevcut. Uzun bir aranın ardından şok market snopy marka mikrofonlu oyuncu kulaklığınıda bu Çarşamba günü içinde getiriyor. 29,70 tl ile gelen oyuncu kulaklığı piyasa fıyatının oldukça altında şok market zincirlerine geleceğinide belirtelim. 12 haziran şok market zincirlerinde ayrıca bilgisayarda oyun oynamayı seven müşteriler için oyuncu klavyesinin’de geldiğini mujdeliyelim.  Bu hafta şok market zincirlerinde yaz ayına yönelik nerde ise tümüyle ihtıyaç duyulan ürünler’de bu Çarşamba içinde indirimli olarak tüketicilere satılacak. 40 ile 44 numara aralığında erkek sandalet ile ekstra rahatlık sağlayan comfort ayakkabı şok 12 haziran 2019 kataloğunda öne çıkan yazlık ürünler arasında.
 
ŞOK 12 HAZİRAN 2019 kataloğu içinde erkekler için bakım ürünleri ile daha çok çocukların daha çok sevineceği oyuncaklarında bu hafta şoka gelenler içerisinde yer aldığını belirtelim. Erkek bakım ürünleri seçeneğinde tiraş köpüğü ,traş jeli, rebul hediye seti ve şampuan çeşitleri gelecekler arasında.  Oyuncak kategorisinde ise şok 12 haziran kataloğu içinde pilsan rakamlı yer karosu ile çocuk sandalyesi gibi seçenekler şok market bu hafta içinde yer verecek. Yeni şok aktüelinin en sonunda lisansli oyun hamuru seti ile lisansli 2’li araba setide yer veriliyor.
 ŞOK 19 HAZİRAN KATALOĞU
Bayramdan hemen sonra çıkan şok 12 haziran 2019 aktüel kataloğunu böylece incelemiş olduk. İncelenen broşürlerin büyük boy kataloglarına hemen aşağda hazırlanan galeriden erişebilirsiniz.

ŞOK 12 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

2 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...