Şok 12 Mayıs 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Hafta sonu cumartesi günü içinde geçerli olacak ürünlerin bulunduğu, şok 12 mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Şokta bu hafta sonu gelen ürünler neler? Detaylar sayfanın devaminda.


Ramazan ayına günler kala çıkan şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu gelen ürünlere hemen gırış yapalım. Şok 12 mayıs 2018 aktüel ürünleri 2 adet broşürden oluşuyor. İlk katalogda gelen ürünlere müşteriler daha fazla ilgi göstereceğini düşünüyoruz. İkinci katalogda ise temel gıda ürünleri ile sebze ve meyveler raflarda yerini alacak ürünler arasında. 

Şok 12 mayıs aktüel ürünler kataloglarından birinci broşürde yer alan ürünlerden incelemeye başlıyoruz.  Marketin şübelere en fazla getirdiği ürünler arasında bulunan Axen 32 Uydu Alıcılı Led TV şokta bu hafta gelen ürünler'de yine başı çekiyor. 2 yıl fırma garantılı olarak satılan ürünün 699 TL'lik fiyatı bulunmakta. Eksta başlıkla beraber markete gelen Premier Ayak Bakım Cihazı 19.90 TL. Isıya dayanıklı plakalar ile sabit ısı kontrollu özellikleriyle dikkat çeken Premier Saç Düzleştirici 19.90 TL.  Bayanların cumartesi günü içinde alabileceği bir diğer ürün ise Saç Maşası ise yine 19.90 TL ie satışa sunulacak. 

Yaz aylarına artık iyice yaklaştığımızdan haftalık şok aktüel ürün kataloglarında yazlık giyim ürünlerini bolca kataloglarda görmek mümkün. 12 mayıs şok aktüel ürünlerinde  hafta sonu gezer marka 36 ile 44 numara bay terlikler 14.90 TL. %100 pamuktan imal edilmiş Seamless Renkli Atlet Külot  Takımı  yine 12.90 TL'lik indirimli fıyatlarla gelen giyim ürünleri arasında.

Şok market bu hafta oyuncak reyonunu  bir çok farklı oyuncakla dolduracak. 12 mayıs cumartesi günü gelen oyuncak çeşitlerinde ise bunlarda bulunuyor. Çocukları  eğitici ve öğretici özelliğiyle öne çıkan 88 parçadan oluşan Pilsan Master Bloklar 34.90 TL. 35 kg'a kadar çocukları rahatça taşıyabilen Atom Bisiklet 39.90 TL.  Lisansli Uçurtma 9.95 TL. Açılır çekmeceli ve barkod'da okuyan Oyuncak Yazar Kasa 39.90 TL ve son olarak Gokidy Yarış Serisi 9.90 tl ile bu hafta cumartesi günü şoka gelen oyuncaklar olacak. 

Şok 12 mayıs 2018 kataloğunun ikinci sayfasının yazımızın başında temel gıda ürünlerinden oluştuğunu belirtmiştik. Peki gıda ürünlerinde neler var? hemen bakalım.  Şok yeterde artar yazısı ile bizleri karşılayan katalogda bulunan ürünlere hemen bakalım , 1 kg taza patates 1.99 TL.  25 tl ve üzeri alişverişlerde şok market şübelerinde geçerli olacak Diadermine Gündüz Kremi 54.90 TL yerine 15.90 TL.  220 gram ağırlığında Beşler Fermente Sucuk yine 9 TL'den geçerli olacak.

Bir şok aktüel katalog inceleme yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Şok 12 mayıs kataloğunu büyük boy katalog ve broşürlerine hemen aşağıdan büyük boy olarak inceleye bilirsiniz.

Şok 12 Mayıs 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

1 Yorum

  1. Maşallah bu hafta sonu şoka bir sürü oyuncak geliyor. hepsinden alsam diyecem çocuklara ama israf bir tane alayım yeter. Bu arada gelecek hafta 16 mayıs perşembe günü masal kitapları gelse iyi olur markete.

Yorum

=

Sending ...