Şok 12 Ocak 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünler Kataloğu

Şokta Bu Hafta sonu gelen ürünlerin detayları market tarafından paylaşıldı. Şok 12 Ocak 2019 kataloğuna göre Şokta Hafta Sonu gelen ürünler şu şekilde.


Yeni şok market aktüel kataloğunun yayınlanmasının ardından müşterilerin bu hafta sonu cumartesi günü içinde raflarda nelerin beklediği netleşmiş oldu. Şok 12 Ocak fırsat ürünlerinde neler var? Sizleri daha fazla meraklandırmadan cumartesi kataloğunun ayrıntılarına geçelim.
 bim'de gelecek hafta 18 ocak 2019 broşürleri
1 adet broşürden oluşan yeni şok kataloğu ayrıntılarında Çarşamba gününden daha fazla dikkat çeken ürünlerin bulunduğunu görüyoruz.  12 Ocak şok aktüelinin en öne çıkan ürünü ise Sinbo Cylone Elektrikli Süpürge olduğunu gözlemledik. 2 yıl Sinbo garantili olarak gelen ürünün 199 TL ile şubelerde satışta olacak. Şok Aktüel Bu Hafta broşürünün ikinci öne çıkan ürünü ise markete genelde her zaman gelmesine aşına olduğumuz ve Axen 32 Uydu Alıcılı LED TV bulunuyor uydu alıcılı LED TV’nin satış fiyatı ise indirimli olarak 999 TL. 

a101 gelecek hafta 17 ocak

Şok hafta sonu indirimli ürünler elbet bunlarla da sınırlı değil genelde en çok aktüel ürünlere hanımlar ilgi gösteriyor peki hanımlar cumartesi günü şok marketten neler alabilecekler? Gelin bakalım.  Hanımlar için şok 12 Ocak 2019 kataloğuna baktığımızda birçok fırsat ürününün bulunduğunu gördük. Bunlardan özellikle polar Kadın Şal 17 TL, %100 pamuk içeren Düğmeli Panço, Polar TV Battaniyesi 26,90 TL,36 ile 42 numara aralığında Kadın Bot ve son olarak Kadın Termal Çorap 19,95 TL gibi fiyatlarla Şok Aktüelinde yer verilen tekstil ürünleri şeklinde.
 hakmar 17 ocak 2019
Şok Market Aktüel broşür detaylarında ev tekstili ile temizlik ürünlerinde hafta sonu gelenler ’de yer alıyor. Şok Market Kampanyalı ürünler ’de 12 Ocak günü Solo Parfümlü Tuvalet Kâğıdı 25 TL ve üzeri Aliş veriş seçeneğinde 16 TL yerine indirimli olarak 9 TL. Head Saç Şampuanı ise yine kampanyalı olarak 9 TL’den satışa sunulacaktır. Şok hafta sonu aktüelinde en dikkat çekenlerin başında yer alan bir diğer ürün ise Camlı Avize yi müşteriler 39 TL vererek sahip olabileceklerdir.
Hafta sonu şoka gelen ürünleri böylece ayrıntılı bir şekilde incelemiş olduk. Ocak 2019 ayının ikinci haftasında gelen aktüel ürünlere sitemizdeki ilgili kategorilere bakarak göz atabılırsınız. Şokta haftaya Çarşamba gelen ürünlerin bulunduğu şok 16 ocak 2019 broşürleri çok yakında aktuel20.com eklenecektir.

Şok 12 Ocak 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünler Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...