Şok 13 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bugün şokta gelecek hafta neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için, şok 13 mart 2019 kataloğu ile gelecek hafta gelen ürünleri tanıtmaya çalışacağız.

Türkiye’nin en büyük üçüncü market olanı olan Şok Market her hafta içi Çarşamba günü ve hafta sonu cumartesi günü getirdiği ürünlerle milyonlarca müşterinin uğrak noktalarından biri haline geldi. Peki, Şok 13 Mart 2019 aktüel ürünlerinde neler var? İsterseniz yeni kataloğun detaylarına geçmeden önce Şokta Bu Hafta Çarşamba Günü Neler Geliyor? Kısaca Çarşamba kataloğu ayrıntılarına girelim.

BİM AKTÜEL 22 MART 2019ŞOKTA BU HAFTA ÇARŞAMBA kataloglarına baktığımızda mutfak ürünlerinin öne çıktığını görüyoruz. Piyasa fıyatının altında çok daha uygun gelen şok aktüel ürünler neler? Hemen ayrıntılara bakalım. Yeni çıkan çarşamba kataloğunun en başında bizi 2 yıl garantılı Teba Elektrikli Çelik Su Isıtıcı bizi karşılıyor. Teba makinesinin kullanım özelliklerine baktığımızda ise susuz çalişmayı önleyen emniyet mekanizmasi, paslanmaz rezistans,otomatik kapanma özelliği ve 1.8 litrelik su alma hazneside teba elektrikli sı ısıtıcısında bulunmakta. Şok 13 Mart 2019 aktüel yorumlarındada bu makine müşteriler tarafından gelmesi yönünde çokça yorumlar yazılmakta. BU HAFTA ŞOKA GELEN ÜRÜNLER yalnız bunlarlada sınırlı değil yazının en başında söylediğimiz gibi 13 mart şok aktüelinden önce bir çok mutfak ürünü bu çarşamba günü market zincirlerinde yerini alacak.

A101 GELECEK HAFTA NE GELİYOR

ŞOKTA HAFTAYA NELER VAR? Sorusunu merak eden tüketiciler bu haftada market zincirlerinden başka indirimli ürünlere ’de Türkiye genelindeki şubelerden yarın itibari ile ulaşabilecektir. Şok 13 Mart 2019 aktüel ürünlerinin çıkmasından önce gelen ürünlerin devamında yer alan seçenekler şu şekilde. Mutfak ürünleri kategorisinde Bu Hafta Şokta, paslanmaz çelik bıçaklı Çek Bırak El Rondosu 19 tl. Üst bölümü 1.40 litre,alt bölümü 1.85 litre su alma kapasitesine sahıp Aile Boyu Çaydanlık Seti 49,90 tl. 160 cc’lık Paşabahçe 6’Li Çay Bardağı Seti 14,95 tl. 210 cc 3’Lü Saklama Kabı 7 tl. Şokta Gelecek Hafta 3 Mart 2019 aktüel ürünlerinde’de mutfak ürünlerine daha fazla yer verileceğini düşünüyoruz.
BİM 26 MART 2019

ŞOK 13 MART 2019 aktüelinden bir hafta önce gelen ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Şokta haftaya neler var? Sorusu yeni kataloğun çıkmasının ardından müşteriler tarafından daha çok merak edilmekte fakat şok 13 mart aktüeli şu an için yayınlanmadığı için bu hafta içi gelen ürünleri bir daha özet şekilde veriyoruz. Kataloğun sonuna yaklaşirken daha çok hanımların ve çocukların gelmesine daha çok sevineceği ürün çeşitlerinin geleceğini gördük şokta yarın. Dolap İçi Raf, hazneli bulaşık fırçası,25 cm’lık servis tabağı,170x210 cm boyutunda Buldan Költük Örtüsü ve son olarak ŞOKTA BU HAFTA İÇİ çarşamba günü 3’Lü mutfak havlusuda yine yarın gelecekler listesinde olan ürünlerden.

ŞOK MARKET BU HAFTA içinde ayrıca çocukların hoş vakıt geçireceği gokidy marka İş Makineleri yalnızca indirimli fıyata sadece 14,95 tl’den satacaktır. Böylece şok aktüel ürünlerde bu çarşamba gelen ürünleri inceledik. 
BİM MARKET 29 MART 2019
Şok market zincirlerinde gelecek çarşamba geçerli olacak, 13 mart 2019 katalog detaylarina aşağda eklediğimiz galeriden büyük boy broşürler şeklinde erişe bilirsiniz.

İşte Şok 13 Mart 2019 Büyük Boy BroşürlerŞok 13 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

5 Yorum

  1. Mutfak taburesi ve basamak (merdivenli)ahşap basamak istiyorum lütfen. Teşekkürler .

Yorum

captcha=

Sending ...