ŞOK 13 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

TÜKETİCİLERİN MERAKLA BEKLEDİĞİ ŞOK 13 TEMMUZ 2019 AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDIMI? ŞOK’TA HAFTAYA NELER VAR? TÜM DETAYLAR BÜGÜN YENİ AKTÜEL İNCELEMESİNDE.

BİM 26 TEMMUZ 2019

Bir yeni şok aktüel ürünleri inceleme yazısı ile tekrar sizlerle beraberiz. Şokta bu Çarşamba günü kataloğu dün itibari ile Türkiye genelinde yayınlanarak tüketicilerin alabileceği ürünler netleşmişti, peki şokta haftaya gelen ürünler'de 13 Temmuz 2019 günü neler var? Tüm ayrıntılar bugün buradan inceliyoruz. İşte şokta gelecek hafta gelenler detayları.

 BİMDE GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ

ŞOKTA GELECEK HAFTA GELEN ÜRÜNLER ayrıntılarına geçmeden önce Çarşamba günü ile cumartesi günü içinde market zincirlerinde geçerli olacak ürünleri tekrar kısa bir şekilde bakalım. Şokta bu hafta içinde mutfak ürünleri kategorisinde özellikle ev hanımlarının daha çok ilgi göstereceği Paşabahçe cam ürünleri yoğun bir şekilde gelmişti. Ayrıca fiyatların iyice tavan yaptığı bu günlerde şok market’te bu hafta gıda ürünlerinde piyasa fiyatının çok daha altında ürünler yine şubelere gelmişti. Peki, şok 13 Temmuz 2019 aktüel ürünleri çıkana kadar geçerli olacak cumartesi kataloğu içinde hangi ürünler var? Kısaca şok aktüel hafta sonu detayla rinada değinelim.
 HAKMAR 18 TEMMUZ 2019
ŞOKTA BU HAFTA cumartesi günü aktüel kataloğuna baktığımızda teknoloji ile oyuncak kategorisinde yer alan ürünlerin öne çıktığını gözlemliyoruz. Şok 13 Temmuz aktüel kataloğuna kadar sürecek kampanyalı ve indirimli ürünler arasında neler gelecek? Hemen inceleyelim. 10 metre çalışma mesafesi ile fiyat bakımından’da müşterileri kendine çekecek 4 saat çalışma süresi ile Bluetooth kulaklık 34,90 TL. 360 derece dönebilme özelliğine sahip ve 10 cm pervanı çapı bulunan usb fan 12 TL. Şokta bu hafta aktüel ürünlerde piknik ürünleri kategorisinde de çeşitli cazip ürünler yer almakta bu ürünler içerisinde mangal kömürü 12,50 TL. Eni 90 cm uzunluğu 20 metre piknik örtüsü 4,99 TL. Güneş ışığı ile şarj olma destekli solar bahçe aydınlatma cihazı 9,99 TL. Soğuk tutma özelliğide bulunan termos çanta farklı renk seçeneği ile 16,95 TL. Paşabahçe 350 cc 2’li ayran bardak 9,99 TL. 13 Temmuz şok kataloğu çıkması öncesi gelen oyuncak seçeneğinde ise pilsan oyuncak kamyon taşıyıcı 17,95 TL. 30 cm uzunluğunda altını ıslatan et bebek 39,90 TL ile yine şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu gelen oyuncaklardan olacak. Şokta kampanyalı ürünler seçeneğinde cumartesi günü içinde yine 2 adet ürünün geleceğini tüketicilere buradan bilgilendirelim.
A101 GELECEK HAFTA 18 TEMMUZ
Böylece bugün şokta bu hafta sonu gelen ürünleri detaylıca incelemiş olduk. Gelecek hafta geçerli olacak şok 13 Temmuz 2019 aktüel incelemesi maalesef şu an için yayınlanmadı en kısa süre içerisinde yeni aktüel kataloglar sitemize eklenecektir.

ŞOK 13 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...