ŞOK 14 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

TÜKETİCİLER TARAFINDAN BÜYÜK BİR MERAK İÇİNDE BEKLENEN YENİ ŞOK 14 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL KATALOĞU ÇIKTIMI? ŞOKTA HAFTAYA NELER GELİYOR? İŞTE TÜM DETAYLARİ BÜGÜN İNCELİYORUZ.
 

Bayram gününe denk gelen şok 14 ağustos 2019 aktüel ürünlerinde gelecek hafta neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler bugün bu yazı boyunca detaylara ulaşabilirler, işte şokta bu hafta Çarşamba günü ile haftaya gelen ürünler detayları.
BİMDE HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER

ŞOKTA BU HAFTA NELER VAR? Sorusunu merak eden tüketiciler için öncelikle bu hafta gelenleri incelemeyi uygun görüyoruz, ardından gelecek hafta içinde geçerli olacak yeni şok 14 ağustos 2019 ürünleride incelenecektir. Şok market kurban bayramı nedeni ile bu hafta katalog sayısında ciddi anlamda revize ederek geçmiş dönemlerde olduğu gibi 8 adet yeni katalog yayınladığını gözlemliyoruz. Peki, yeni aktüele göre şok bu hafta içinde Çarşamba günü neleri getiriyor? Hemen incelemeye geçelim. Şokta bu hafta içinde gelenlerde şüphesiz en dikkat çeken ürün Lg 109 ekran uydu alıcılı led TV olduğunu söyleye biliriz. 2 yıl Türkiye garantili olarak bu Çarşamba gelen lg LED TV indirimli olarak sadece 2499 TL ile satılacaktır. Bu hafta şokta başka neler geliyor diye baktığımızda kayda değer pek çok mutfak ürününede yer verildiğini hanımlara mujdeliyelim.

A101 22 AĞUSTOS 2019
ŞOKTA HAFTAYA NELER VAR?  Diye arama yapan müşteriler için yeni broşürleri incelemeye devam ettiğimizde mutfak ürünleri kategorisin dede sürpriz ürünlerin olduğu söylene bilir. Şok 14 ağustos aktüeline kadar sürecek kampanyalı ve indirimli ürünlerde mutfak kategorisinde neler var diye baktığımızda %100 kayın ağacından yapılmış mulier ahşap kesme tahtası ilk sırada bulunuyor. Hemen peşinden şok markette lav marka çeşitli saklama kapları büyük 11,95 TL ufak 6,99 TL. Paşabahçe mutfak ürünlerinde ise köşem sürahi, çerezlik, cam kâse, servis altlığı gibi indirimli ürünleri şokta görmek mümkün bu hafta. 14 ağustos şok market kataloğu öncesi market şubelerinde bu hafta çeşitli oyuncaklarıda raflarda görmek tüketicileri sevindirecek, Şok market oyuncak seçeneğinde bu hafta içi oyuncak kumandalı araba ile oyuncak hamburger setini getirdiğini buradan mujdeliyelim.

ŞOK AKTÜEL BU HAFTA
 
Peki, ŞOKTA GELECEK HAFTA kataloğu başlık içinde incelenen gibi yayınlamdımı? Maalesef şok 14 ağustos 2019 aktüel kataloğu şu an için yayınlanmadı. Yeni şok aktüel ürünleri kataloğu çıkar çıkmaz sitemize eklenecektir. Güncel olan büyük marketlerin haftalık aktüel kataloglarına ana sayfadan erişebilirsiniz.

ŞOK 14 AĞUSTOS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...