Şok 14 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

ŞOK marketlerinde hafta sonları indirime giren fırsat ürünleri hakkında merak ettiğiniz aktüel ürünleri siz değerli okurlarımız için sitemizden açıklamak istiyoruz. ŞOK 14 Ekim Aktüel Ürünlerde nelerin olduğunu ve fiyatlarını açıklayalım.

Hafta sonu meyve ve sebze reyonlarında yer alan ürünlerden domatesin kilosu ŞOK marketlerde sadece 1,99 TL, Yerli muzun kilosu 4,50 TL’den, natürel mandalinanın kilosu 1,69 TL’den satışa sunulacaktır. Limonun kilosu ise 14 Ekim’de ŞOK marketlerde sadece 3,99 TL’den satışa sunulacaktır.

Evlerinizde süs için bulunduracağınız Cyclamen saksı çiçeğinin tanesi 7,50 TL’den satılacaktır. Aynı zamanda çiçek soğanı olarak bilinen çiçeğin de gübresi ŞOK marketlerde yerini alacaktır. Lale , Nergis ve Çiğdem çiçeklerinin tohumlarını market üzerinden sadece 4,95 TL’den satın alabilirsiniz. Çiçeklerin dikim zamanı olan bu dönem içerisinde alınacak olan bu tohumlar ile sizlerde istediğiniz çiçeği dilediğiniz yerde yetiştirme şansını bulacaksınız. Dikim zamanı olarak Ekim – Aralık aylarında dikilecek olan bu çiçeğin çiçeklenme zamanı ise Mart ve Nisan aylarıdır.
Teknoloji bölümünde ise Axen marka televizyon son derece uygun fiyatlarda raflarda yerini alacaktır.2 yıl garantili bir şekilde satılan bu televizyonun fiyatı ise sadece 699 TL’den satışa sunulacaktır. 32 inçlik ekran boyutu olan bu televizyonun ekranı cm cinsinden 82 ekrandır. Kendinden uydu alıcılı sistemi içerisinde bulunan televizyonda ekran çözünürlüğü olarak ise 1366 x 768 pikseldir. 2 adet HDMI girişi bulunan televizyonda 1 adet VGA girişi de bulunmaktadır. USB modülü desteklenen bu televizyonun peşin fiyatına 6 taksit imkanı da ŞOK marketler tarafından müşterilerine sunulmaktadır.


ŞOK 14 Ekim Aktüel Ürünleri arasında su arıtma cihazı da bu hafta raflarda yerini alacaktır. Özelikle büyükşehirde içme sularında bulunan bakterileri filtre yöntemi ile temizleyen bu cihazın fiyatı ise sadece 299 TL’den satışa sunulacaktır. 5 filtre kapasitesi bulunan ürünün aynı zaman içerisinde 6 aşamalı olarak su arıtma filtresi bulunmaktadır. Suların kesildiği dönemlerde bile içerisinde 12 litrelik hazır su bulunduran bu cihaza peşin fiyatına 6 taksit seçeneği ŞOK marketlerde sunulmaktadır. 

Şok 14 Ekim 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu

2 Yorum

  1. Su arıtma cihazı şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu en iyi seçenek olarak gözüküyor.ben nasipse alacağım.

  2. Gelecek hafta şok aktüel ürünler kataloğunda neler gelecek.bilginiz yokmu elektronik ürünleri artık pek görmüyoruz şok market mağaza larında.

Yorum

captcha=

Sending ...