Şok 14 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı

 

Türkiye genelindeki şok market şübelerinde geçerli olacak ürünlerin detaylari belli oldu. Bu hafta şok markete gelen 14 kasım 2018 ürün görselleri ve incelemeleri bu sayfadan takıp edebilirsiniz. 

bimde gelecek cuma 23 kasim


Şok aktüel ürünler bu hafta neler var? merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.  Çünkü 14 kasım şok kataloğunun detaylarina bügün ulaştık. Yeni şok aktüel katalog detaylarini bu sayfada aktarmaya çalışacağız.Şok 14 kasım 2018 kataloğu 4 adet sayfadan oluşuyor. Yeni çıkan broşürlerde elektronik ve elektrikli ev aletlerine hiç yer verimediğini gördük. Fakat ev hanımlarını sevindirecek bir çok indirimli mutak aleti şokta bu hafta gelen ürünler'de bolca yer almakta.Granit cam kapaklı derin tencere ve tavalar bu haftanon öne çıkan mutfak gereçleri arasında yer alıyor. Kumsal marka mutfak gereçleri tam sayfa yer verilmiş.  Ayrıca paşabahçe cam ürünleri'de Şokta Bu Çarşamba Günü damga vuracak. metal kavanoz, kulplu bardak, ve su paşabahçe su bardağı, paşabahçe metal kavanozlar bu çarşamba gününün en öne çıkan mutfak ürünleri arasında.

HAKMAR MARKET BU HAFTA 15 KASIM 2018

İkinci şok market broşür detaylarinda ise temizlil ürünleri ile diş macunu, diş fırçasına tam boy yer verilmiş. Piyasa fıyatının çok daha altında indirimli olarak bu hafta şok market şübelerinden alabilecekler müşteriler.

A101 15 KASIM 2018

Şok 14 kasım aktüel ürünlerin devaminda, 25 tl ve üzeri alişverişlerde geçerli aytaç sucuk 22 tl yerine 10 tl den geçerli olacak , şokta bu çarşamba günü. Yeni Şok Market Broşür detaylarinda çaykur tıryakı çay, torku labne peynir,aynes beyaz peynir yine gelen gıda ürünleri arasında.

BİMDE BU HAFTA 16 KASİM 2018

Her hafta düzenli şekilde incelenen bir şok aktüel ürün incelemelerinin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Şok 14 kasım 2018 kataloğunun büyük boy görsel detaylarina hemen aşağıdan bakabılırsınız.

İşte 14 kasım büyük boy şok aktüel broşürleri

Şok 14 Kasım 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...