ŞOK 14 TEMMUZ 2018 HAFTA SONU KATALOĞUŞOK HAFTA SONU KAMPANYALARINDA  NELER VAR? ; ŞOK 14 TEMMUZ 2018 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU BÜGÜN İTİBARİ  İLE YAYINLANDI. MERAK EDİNİLEN ŞOK AKTÜEL KATALOĞUNUN AYRINTILARI SAYFANIN DEVAMİNDA.

Müşteriler tarafından büyük bir merakla beklenen ŞOK MARKET HAFTA SONU KATALOĞU mühteşem ürünlerle beraber nihayet yayınlandı. Peki şok aktüel 14 temmuz hafta sonu ürünlerinde neler var? İşte tüm ayrıntıları ile hafta sonu ürünleri.

Geçtiğimiz haftalardada bir çok kez gelen Media Player özellikli Axen 40″Full HD Uydu Alıcılı LED Ekran TV ŞOK MARKET 14 TEMMUZ HAFTA SONU AKTÜELİ  detaylarinda yine yer verilmiş. Müşteriler tarafındanda çok talep edilen led tv bu haftanın favorı ürünleri arasında.  Led tv'nin hemen peşinden gelen Kawai HD Uydu Alıcı yine şok market aktüelin sunduğu ürünlerden. Kawai Uydu Alıcısının sadece 329 tl'lik indirimli fıyatla geleceğini'de belirtelim.

ŞOK 14 TEMMUZ 2018 AKTÜELİ görsellerinde daha alınmaya değer bir sürü ürün hafta sonu raflarda yerini alacak. Hemen diğer şok aktüeli görsellerin'de neler var? bakalım.  Şokta bu hafta nalburiyer ürünleri nispeten daha fazlaca yer verildiğini görüyoruz kalan ürünler'de.  2 yıl servis garantısı ile gelen Black Decker Vidalama Seti 69.90 TL.  Blacker decker şirketi ayrıca Darbeli Matkap 109 TL ile satışta olacak bu hafta sonu.  550 w ile çalışan darbeli matkabın çift yon çalışmasıda ürünü cazıp kılıyor.   Şok 14 temmuz aktüelinde Çim Biçme Makinesi yine 2 yıl garantılı olarak  görsellerin detaylarinda görüyoruz. 

Şok Aktüel Kataloğu her hafta içi ve hafta sonu cumartesi günleri müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Peki şokta bu hafta sonu cumartesi günü başka neler gelecek? işte kataloğun devaminda yer verilen ürünler.  Stanley marka Takım Çantası 22.90 TL. Pilsan marka Oyuncak Kasklı Tamir Seti 9.95 TL.  Oyuncak Çift Renkli Plastık Top 9.95 tl ile şok marketin 14 temmuz cümartesi günü içinde müşterilerin alımına sunacağı ürünler olacak.

Böylece bügün şok marketin yayınladığı ilk broşürdeki aktüel ürünleri inceledik. Şok 14 temmuz 2018  broşürlerinin ikinci sayfasında ise gıda ürünleri yer almaktadır. Kataloğun tüm ayrıntılarına hemen aşağdakı görsellerden erişebilirsiniz. İşte 21 temmuz cumartesi gününe dek sürecek ŞOK 14 TEMMUZ KATALOG DETAYLARİ

ŞOK 14 TEMMUZ 2018 HAFTA SONU KATALOĞU

3 Yorum

  1. Bu cumartesi günü içinde gelen remington marka saç ve sakal düzeltici makine çok iyi herkese tavsiye ederim.

Yorum

=

Sending ...