Şok 15 Aralık 2018 Hafta Sonu Kampanyalı Ürünler

Yeni bir ŞOK AKTÜELİ inceleme yazısıyla daha sizlerle beraberiz.  Şokta bu hafta sonu neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için 15 Aralık 2018 hafta sonu indirim kataloglarını inceledik. İşte şoka gelen ürünler neler? Detaylar.


Şokta Çarşamba günü olduğu gibi cumartesi günü gelen ürünlerde müşteriler tarafından büyük bir merak içinde beklenmekte. Şok kataloglar yayınlayarak getireceği ürünleri daha önceden müşterilerini bilgilendirmekte. Bizde aktüel ürünleri inceleyerek gelen ürünleri müşterilere sunan bir site olarak Şok 15 Aralık kataloglarını inceledik. Bu yazıda şokta hafta sonu gelen ürünler neler? Şok Kampanyalı Ürünler bu hafta yine gelecek mi? Tüm bu soruların cevablarını bu yazıda bulabileceksiniz.

Şok Hafta Sonu Aktüel Kataloğu 1 adet sayfadan oluşuyor. İndirimli ürünlerin yanı sıra şokta 25 TL ve üzeri 2 adet kampanyalı ürünler yine gelecekler listesinde. İşte detaylar.  Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu gelen en dikkat çeken ürün marketin demirbaş ürünleri arasında yer alan, Axen 40 Uydu Alıcılı LED TV olduğunu rahatlıkla söyleye biliriz. Market LED TV’nin satış fiyatını 1399 TL ile güncellediğinde peşinen belirtelim.  Hanımların günlük bakımda çokça kullandığı bakım ürünleri ile ev temizliğinde kullanılan çeşitli ev aletleri cumartesi günü içinde gelenler listesinde.  Bunlardan, Arzum Saç Kurutma Makinesi 3 yıl garantili 64,90 TL. Döner mekanizmalı temizlik seti 34,90 TL. 33x110 cm ebatlarıyla Ütü Masası 69,90 TL. Kurutmalık 39,90 TL.  Banyoda kullanılmak üzere Düş Başlığı 12,95 TL.  Çocukların hoşlanacağını düşündüğümüz Oyuncak Küçük ütü Ve ütü Masası 9,99 TL.

Bim 28 Aralık Katalog Detaylarinı Açıkladı Detaylar Alt Resimde

bimde haftaya cuma gelen ürünler

Örgü desenli sepet almak isteyen ŞOK MARKET müşterileri için bu hafta indirimli olarak çeşitli ebat ve boyutlarda örgü desenli sepetler geldiğini müjdeleyelim hanımlara. Peki, Şok 15 Aralık 2018 ürünlerinde Kampanyalı Ürünler yok mu? Tabıkı market her hafta sonu olduğu gibi cumartesi günü içinde 2 adet ürünü 25 TL ve üzeri alışveriş yapma şartıyla ürünler getiriyor. Bu Kampanyalı ürünler ’de 25 TL ve üzeri alışveriş koşulu ile Torku Beyaz Peynir 16,90 TL. Marmara Birlik Siyah Sele Zeytin Şokun bir diğer getirdiği kampanyalı ürün olarak gözükmekte Yeni Katalog detaylarında.

Böylece bir Yeni Şok Katalog yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Şokta Gelecek Hafta geçerli olacak 19 Aralık 2018 kataloğu ile görüşmek üzere şimdilik hoş çakalın.

Şokta Bu Hafta Sonu Geçerli Olacak, 15 Aralık Aktüel Kataloğu Görseli

Şok 15 Aralık 2018 Hafta Sonu Kampanyalı Ürünler

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...