Şok 15 Eylül 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünler Kataloğu

Şok market aktüel ürünlerde bu hafta sonu ,Türkiye genelinde geçerli olacak şok 15 Eylül hafta sonu aktüel ürünler kataloğu nihayet yayınlandı.


5500 market sayısına ulaşan şok marketler zinciri, yeterde artar sloganı ile yola çıkan şok 15 Eylül hafta sonu indirimli ürünler broşürlerini yayınladı. Katalogda bu hafta Çarşamba günü olduğu gibi hafta sonu cumartesi kampanyaların dada okul ve kırtasiye ürünleri yer alıyor. Peki, başka hangi aktüel ürünler geliyor? Yeni aktüel kataloğu yakından incelemeye başlayalım.
2 adet sayfadan oluşan yeni şok aktüel ürünler kataloğu detaylarında 32 ile 35 numara aralığında gelen Çocuk Erkek Spor Ayakkabı 23 TL ile kataloğun hemen başında tüketicileri karşılıyor. Hemen peşinden paslanmaz çelik bıçak özelliğine sahip ve 2 yılda garanti desteği ile gelen CVS Saç Sakal Kesme Makinesi 24.90 TL. Yüksekliği ayarlanabilen ve 45 genişlik,45cm derinliğe sahip Ofis Sandalyesi 169 TL. Şok market Okul Gereçlerinde ise şu ürünler yer alacak yeni broşür detaylarında. Desenli Okul Peçetesi 3 adetli 3.95 TL. 6 adet kalemden oluşan Kurşun Kalem Seti 1.50 TL. Ülkemizde en çok satılan kalem markaları arasında bulunan faberin Castell Econ Uçlu Kalemi 7.95 TL’den. Pritt Silgi 3+2 7.95 TL.

Şok 15 Eylül aktüel ürünlerin devamında ayrıca defterler, kalem kutuları ve öğrenciler için sırt çantalarında yer alıyor. Bu ürünler ise şu şekilde. 0.95 TL’den başlayan Defter Çeşitleri, Lisanslı Kalem Kutusu 4.75 TL ve Pipetli Bardak 400 ml 2.50 TL ile yine hafta sonu gelen okul gereçleri arasında. Okul Çantalarında ise, Lisanslı Anaokulu Çantası 12.90 TL. İki Bölmeli Sırt Çantası 22.980 TL ve son olarak okul çantalarında Beslenme Çantalı İlk Okul Çantası yine velilerin alabileceği uygun fiyatlı kırtasiye ürünleri arasında yer alıyor.

Mutfağınızı kışa hazırlamak için ŞOK YETERDE ARTAR ile başlayan ikinci sayfada temel tüketim ürünleri yer alıyor. Cumartesi günü hanımlar indirimli olarak Dolmalık Biber, Sivri Biber, Çarliston Biber ve Kurutmalık Biber alabilecekler.  Kataloğu devamında 25 TL ve üzeri alışverişler için 2 adet ürün yer alıyor. Bu ürünlerden Colgate Max White One Diş Macunu 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde adeti 16.95 yerine yalnızca 7 TL. Pril Gold Bulaşık Makinesi Kapsül yine 36’li olarak indirimli şekilde 20 TL’den bu cumartesi günü içinde müşterilere uygun fiyattan satışa sunulacaktır.

Şokta Bu Hafta Sonu gelen ürünler 15 ile 18 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacağını tekrar belirtmede yarar görüyoruz.  Gelecek hafta çıkması beklenen şok 19 Eylül 2018 kataloğu incelemesine buradan ulaşabılırsınız.

İşte Şokta Bu hafta Sonu Gelen Ürünlerin Kataloğun Büyük Boy Broşürleri

Şok 15 Eylül 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

Yorum

=

Sending ...