ŞOK 15 HAZİRAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU

ŞOKTA BU HAFTA SONU NELER VAR? SORUSUNU MERAK EDEN MÜŞTERİLER İÇİN 15 HAZİRAN HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞUNU İNCELEDİK. YENİ ŞOK AKTÜELİNE GÖRE HAFTA SONU GELENLER NELER? İŞTE AYRINTILAR.

 A101 GELECEK HAFTA 20 HAZİRAN RESİMLERİ
Şokta Çarşamba günü içinde hafta sonu kadar olmasada müşterilerin ilgisini çekecek ürünler gelmişti. Peki, şok 15 Haziran 2019 kataloğu içinde tüketicilere hangi fırsat ürünleri satılacak? Hemen yeni aktüel kataloğun detaylarına geçelim.
 
ŞOKTA GELECEK HAFTA NELER VAR? İŞTE DETAYLAR

Şok 15 Haziran kataloğuna bakınca genel itibari ile ürünleri beğendiğimizi söyleye biliriz. Peki, şokta hafta sonunda alışveriş yapmak isteyen müşteriler bu gelen ürünleri beğenecek mi? İncelemeye başlayalım. 15 Haziran aktüel ürünler kataloğu 1 adet sayfadan oluşuyor. Çoğu elektronik ürünlerden oluşan seçeneklerde indirim ve kampanyalar görmek mümkün. Bu hafta sonu cumartesi günü içinde en dikkat çeken ürün ise telefon uyumlu bir şekilde imal edilen mikrofonlu stero kulaklığın öne çıktığını söyleyebiliriz. 200 ml kapasiteli bir şekilde indirimli olarak tüketicilerin alımına sunulan lastik tamir kiti ise sadece 12,95 tl’lık fiyatı bulunuyor.

BİMDE GELECEK HAFTA NELER VAR? İŞTE AYRINTILAR

ŞOK AKTÜEL BU HAFTA SONU KATALOĞU detaylarında yer alan diğer ürünler şu şekilde. Manyetik metal gövdeli mıknatıslı telefon tutacağı 8,95 TL. 2.3 watt güçle çalışan araç içi çakmak şarjı 9,99 TL. ıos ve android telefonlarla mükemmel bir uyumla çalışan aux kablo 6,99 TL.  Şok aktüelde bu hafta sonu oyuncak kategorisinde ise sadece bir adet ürüne yer verilmiş bu ürün ise 39,90 TL ile gokidy ilk arabam olacak. Şok market bu hafta sonu kampanyalı ürünler seçeneğinde ise yine 2 adet ürün yer almakta. 25 TL ve üzeri alışveriş yapan market müşterileri için persil toz çamaşır deterjanı 3 kg ağırlığında 15 TL. 8’li paket halinde satışa sunulan parfümlü tuvalet kâğıdı ise yine indirimli bir şekilde sadece 7 tl’den satılacaktır.
 ŞOK 19 HAZİRAN KATALOĞU
İncelenen 15 Haziran 2019 kataloğunun büyük boy galerisine hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

ŞOK 15 HAZİRAN 2019 HAFTA SONU AKTÜEL KATALOĞU

2 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...