ŞOK 15 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

BİR HAFTALIK ARANIN ARDINDAN YENİ BİR ŞOK AKTÜEL İNCELEMESİ İLE BERABERİZ. BÜGÜN ŞOKTA GELECEK HAFTA GELEN 15 MAYIS 2019 KATALOĞUNUN YANI SIRA ŞOKTA BU HAFTA GELEN ÜRÜNLER’DE TEKRAR İNCELENECEKTİR. İŞTE ŞOK 15 MAYIS 2019 GÜNÜ GELENLERİN İNCELEMESİ.


ŞOK AKTÜEL GELECEK HAFTA

 
Müşteriler şokta Çarşamba gününün gelmesini her hafta adeta iple çekmekteler gelmesini. Tüketiciler haklı olarak Türkiye genelinde yer alan büyük market zincirlerinden alışveriş yapmaktalar. Bu market zincirlerinden olan şok, bu hafta içinde müşterilere daha önceki haftalarda gelmeyen birçok ürüne imza atmıştı, peki şok haftaya gelen ürünler'de bunu sürdürecek mi? Hemen haftaya gelen ürünler neler? Detaylara geçelim.
 
ŞOK’TA HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER NELER? Detaylara geçmeden önce her zamanki gibi gelecek hafta kataloğu çıkana kadar bu hafta gelen ürünlere tekrar kısaca özetleyelim. Şok 15 Mayıs 2019 kataloğu öncesi marketin bu hafta birçok yeni ürünü marketin zincirlerine getireceğini söylemiştik şokta yarın için. Peki, şokta bu hafta gelen ürünler içerisinde müşteriler hangi ürün kategorilerinde alışveriş yapmak isteyecekler? Kısaca bunlara öncelikle değinelim.
 BİM 28 MAYIS 2019 KATALOĞU
ŞOK 17 MAYIS 2019 tarihine kadar geçerli ürünlerde bu Çarşamba günü tüketicileri birçok kategoriden sürpriz ürünler karşılayacak. Şokta bu hafta Çarşamba günü gerek anneler günü haftası olması gereksede ramazan 2019 senesine girişimiz nedeniyle şok yeni ürünleri getirdiğini görüyoruz. Şokta gelecek hafta 17 Mayıs 2019 Çarşamba gününe dek sürecek kampanyalı ve indirimli ürünlerde neler var? Hemen ayrıntılara geçelim. Şok’ta bu hafta kataloğu cumartesi ürünleri kataloğuna baktığımızda daha çok ev hanımlarına hitap eden ürünlerin ayrıntılarda resimlerde görüyoruz. Şokta Çarşamba kataloğu ayrıntılarında ise her kesimden tüketicilere yönelik ürünlerin broşürlerde görüyoruz. 15 Mayıs şok kataloğu çıkana kadar geçerli ürünlerin en başında gelenlerde phılıps saç kurutma makinesi 129 TL ile haftanın fırsat ürünü olduğunu gözlemliyoruz. Bunun yanında tekstil ürünleri bu Çarşamba detaylarında yine öne çıkanlar içerisinde kendine yer buluyor. Özellikle kapitoneli tek ve çift kişilik nevresim takımları yaz ayına ramak kala hanımların yoğun ilgi göstereceği ürünlerin başında yer alıyor.
 BİM 24 MAYIS 2019 AKTÜEL
ŞOK AKTÜELHAFTAYA GELECEK ÜRÜNLER öncesi daha farklı ürün çeşitleride getiriyor. Hanımların bakım ürünleri kategorisinde pantene marka ürünleri bu hafta indirimli olarak sahip olabilecekler. Ayrıca şok 15 Mayıs aktüel ürünlerinde gelmesi yönünde talep edilen saç boyasınında şokta bu hafta içinde hanımları raflarda sadece 12 TL ile beklediğini buradan mujdeliyelim. Yeni çıkan şok aktüeli ayrıntılarında daha pek çok farklı kategorilerden ürün çeşitlerinin bu Çarşamba günü müşterileri Türkiye genelindeki şubelerde beklediğini tekrar hatırlatalım. Sınırlı stok ve sayılarla gelen bu aktüel ürünleri kaçırmak istemeyen müşteriler mutlaka marketin şubelerinde yerlerini almaları kesinlikle önerilir.
 A101DE GELECEK HAFTA KATALOĞU
Başlığını yazının girişinde şok 17 Mayıs 2019 kataloğu şeklinde verilen ürünler her zaman olduğu gibi bu hafta sonu cumartesi veya Pazar günü içinde yetiştirerek şok kategorisine ekleyeceğimizi belirtelim.

ŞOK 15 MAYIS 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...