Şok 17 Kasım 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Şok market indirimleri kaldığı yerden devam ediyor. Bügün şokta hafta sonu geçerli olacak aktüel ürünlerin detaylarina ulaştık. İşte 17 kasım günü geçerli olacak yeni katalog detaylari


Her hafta olduğu gibi Şokta Bu Hafta Sonu'da müşteriler bir çok indirimli ürünü alma fırsatı bulacak. Peki Şok Market 17 kasım cumartesi günü müşterilere ne gibi indirimli ürünler getirecek? hemen yeni katalog detaylarina bakalım.

Uzun bir süredir şok market broşür sayısında değişikliğe giderek sadece bir adet sayfa yayınlıyor. Daha önceleri tam sayfa olarak yer verilen ürün görselleri sadece 1 adet broşüre inmiş durumda.  Bu durum gida ürünlerini almak iseyen müşterileri kara kara düşündürmekte. Fakat market bunun yerine çarşamba günü 2 adet sayfada gıda ürünlerine yer verdiğinide belirmede fayda buluyoruz.


bimde gelecek cuma 23 kasim

 

Şimdi Şok 17 Kasım hafta sonu ürünlerini özet bir şekilde inceleyelim. Şokta 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneği dahıl bu hafta bir çok kampanyalı ürün tüketicilere sunulacak. 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneğinde 200 ml Yoğun Bakım Kremi 12 tl yerine yalnızca 7 TL.  Şok market bu hafta sonu 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneğinde gelen bir diğer ürün ise Kir Çözücü Sprey 34 tl yerine indrimli olarak sadece 16 tl'den müşterilere sunulacaktır. 

Şok 17 kasım ürünlerinde kışlık ürünlere büyük ilgi geleceğini düşünüyoruz. Çocuk Bot İle Erkek Outdoor Ayakkabı bu hafta sonu gelen kışlık ürünler arasında sayılabılır.  Ayrıca kadın ve erkek fashion terlik ile tek kişilik, çift kişilik sıvı geçirmeyen Alez takımları yine raflarda yerini alacak indirimli ürünler arasında.

A101 15 KASIM 2018Böylece bu hafta sonu şoka gelen aktüel ürünleri kısa bir biçimde inceledik. Düzenli şekilde incelenen haftalık aktüel broşürlere her zaman olduğu gibi aktuel20.com üzerinden ulaşabileceklerini müşterilere tekrar hatırlatalım. Şok 21 kasım 2018 aktüel inceleme yazısıyla görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Şok 17 Kasım Hafta Sonu Broşürü

Şok 17 Kasım 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...