Şok 17 Şubat 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünler

17 şubat şok aktüel kataloğunu merakla bekleyen müşteriler, sitemiz üzerinden bu hafta cumartesi günü geçerli olacak ürünlerin bulunduğu kataloglara erişebilecekler. 


Şok aktüel ürünlerde bu hafta cumartesi günü müşterilere hangi ürünler sunulacak?. Hemen 17 şubat şok kataloğunda yer alan ürünleri incelemeye başlayalım. Dahılı uydu alıcılı , müşteriler tarafındanda oldukça beğenilen 2 yıl garantılı Axen Uydu Alıcılı Led Tv 1099 tl. Bu ürünün hemen peşinden yine şok aktüel ürünlerde en çok satılan ürünlerin başında gelen 4000 kanal alma kapasiteli,Wifi üzerinden'de güncelleme özelliği bulunan Kawai Hd Uydu Alıcı 59.90 tl. Mutfak ürünlerinde hanımların alabileceği ürünler şu şekilde. 1.2 litre su alma özelliği bulunan 2 yıl garantı destekli Sinbo termos 19.90 tl. Kumsal marka çeşitli ebatlarda granit tava setleri şokta bu hafta sonu yer verilen ürünler arasında.  Ayrıca hanımların yemek yapmada sebzeleri rahatça doğrayabilecekleri Mulier Tekli Kesme Tahtası 17 şubat cumartesi günü gelecek mutfak ürünlerinden.

Şok 17 şubat 2018  kataloğu görsellerinde diğer ürün seçenekleride bulunmakta. Paşabahçe Elips Metal kapaklı Kavanoz 5.95 tl. 3'lü Prizma Saklama Kapı 6.95 tl gelecek diğer mutfak gereçlerinden.  Farklı beden ve renk seçenekleri ise bu hafta sonu şok market aktüel ürünlerde tekstil ürünleride gelecek. Bunlar arasında Çocuk Pıjama Takımı 19.90 tl. Bayan Spor Tayt 14.90 tl. Erkek Desenli Boxer 6.95 tl 17 şubatta şok market zincirlerine gelecek teksil ürünleri arasında.

Şok 17 şubat 2018 ürünlerinde en çok talep görecek ürün 2 katalogda yer alan 25 tl ve üzeri alişverişlerde geçerli olan Duracell Pil olacağını düşünüyoruz.  Duracell pil 19.90 tl yerine 10 tl'den müşterilere sunulacak. 

Ayrıntılı şekilde incelenen şok 17 şubat 2018 hafta sonu kataloğunda yer alan ürünlerin bu cumartesi gününden market şübelerinde yerini alacağını takipçilerimize tekrar belirtelim. Büyük boy şok katalog ve broşürlere hemen alt tarafta yer alan galeriden erişebilirsiniz.

Şok 17 Şubat 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünler

2 Yorum

  1. Sokta bu hafta gelen ürünler gayet güzel şok müşterilere olabilecek er n güzel ürünler i getiriyor iyiki varsın şok market.

  2. Kawai uydu alıcı şok aktuel ürünlerde bu hafta sonu alınmaya değer ürünler arasında gibi gözüküyor. Bende almak istiyorum cihazın kapanma ve ısınma problemleri olduğu söyleniyor. Kullananlar memnunmu.

Yorum

=

Sending ...