ŞOK 17 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU

ŞOK’TA GELECEK HAFTA İÇİNDE GEÇERLİ 17 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİNDE NELER VAR? YENİ AKTÜEL KATALOĞU YAYINLANDIMI TUM DETAYLAR BÜGÜN’KÜ İNCELEMEDE.

 A101 AKTUEL ÜRÜNLER
Her hafta içi Çarşamba günü ile hafta sonu cumartesi günü çıkan şok aktüel ürün broşürlerinde gelen ürünler milyonlarca market müşterisi tarafından takıp edilmekte. Peki, şok 17 Temmuz 2019 aktüel ürünler kataloğu yayınlandımı? Şokta haftaya neler var? İşte tüm bu soruların cevaplarını bugün buradan inceleyeceğiz, işte şok aktüel’de gelen ürünler.

 bim 2 ağustos 2019 aktuel
ŞOK AKTÜEL HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER kataloğu ayrıntılarına geçmeden önce bu Çarşamba günü ile hafta sonu cumartesi günü gelen ürünler nelerdi? Kısaca sizleri aydınlatmaya çalışalım. Bilindiği gibi uzun bir süre boyunca şok market geçmiş senelerde tüketicileri getirdiği ürünlerle alakalı bilgilendirmek için haftada Çarşamba günü 8 adet hafta sonu ise sadece 2 adet katalog yayınlıyordu. Fakat şok aktüel ürünler broşürlerine baktığımızda geçen seneden beri sadece 2 adet katalog yayınladığını görüyoruz. Hafta sonu şok market ise sadece bir adet katalog yayınlamakta. Elbet bunun bir sonucu olarak şok aktüel broşürlerde geçen seneden beri daha az ürün gelmekte. Peki, şok 17 Temmuz 2019 aktüel ürünlerinde az katalog sayısı olmasına rağmen gelecek hafta gelen ürünler ayrıntılarında müşterileri tatmin edecek seçenekler varmı? Hemen detaylara geçelim.
 
 
ŞOK AKTÜEL GELECEK HAFTA kataloğunu google’de aradığımızda maalesef yeni aktüel ürünler broşürlerinin şu an için yayınlanmadığını görüyoruz. Fakat şok 17 Temmuz aktüel ürünleri çıkana kadar şokta bu hafta gelen ürünlerde neler vardı?  Kısa bir şekilde inceleyerek sizleri aydınlatalım. Şok indirimli ürünlerde bu hafta Paşabahçe cam ürünleri kategorisinde ev hanımlarını daha çok ilgilendiren mutfak ürünleri gelmişti. Ayrıca tekstil kategorisin dede yaz ayında kullanılmak için daha uygun olan gezer marka terliklerde gelenler arasında idi. Şokta bu hafta sonu gelen ürünler detaylarına baktığımızda ise en kayda değer ürünün 1 GB internet hediyeli olarak gelen duracell marka kalem piller olduğunu görüyoruz. Tüm bunların yanında şokta haftaya gelen ürünlere kadar geçerli olacak seçeneklerde 25 TL ve üzeri alışveriş kampanyasıda yine gelen ürünler arasında yer almakta.
 A101 25 TEMMUZ 2019
Bu hafta şok aktüel ürünleri fırsatlarını yerinde ve canlı olarak görmek vede almak isteyen müşteriler mutlaka marketin şubelerine uğramalarını tavsiye ederiz. Başlığını yazının en başında verdiğimiz şok 17 Temmuz 2019 aktüel kataloğu incelemesini hafta sonu içinde çıkan kataloglarla birlikte yapılacaktır. Bu hafta şok markete gelen ürün resimlerine hemen sizler için hazırlanan galeriden aşağıdan inceleye bilirisiniz.

ŞOK 17 TEMMUZ 2019 AKTÜEL ÜRÜNLERİ KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...