Şok 18 Ekim 2017 Çarşamba Aktüel Ürün Katalogu

Bu hafta Çarşamba günü içinde geçerli olacak, şok 18 ekim 2017 aktüel ürün kataloğu görsel resimleri yayınlandı.


Her hafta başi Çarşamba ile cumartesi günleri içerisinde yayınlanan şok aktüel ürünler kataloğunda yer alan görsel resimlerden milyonlarca şok müşterisi bu kataloglara bakarak markete gelecek olan aktüel ürünlerden önceden bilgileniyor. Bizde sitemizde düzenli olarak her hafta içi ve hafta sonu çıkan şok indirim fırsatlarını ve kampanyalarını inceleyerek sizlere sunuyoruz. Marketin bu hafta içinde geçerli olacak 18 Ekim şok aktüel ürünler kataloğunda spor yapan kişilere göre dikkat çeken ürünler mevcut.

Şimdi şokta bu hafta Çarşamba günü gelecek ürünlere yavaştan giriş yapalim. Yazımızın giriş kısmında spor yapacak kişilere göre dikkat çeken aletler bulunduğunu söylemiştik. Bu ürünler daha çok jimnastik salonlarında ’da bulunan zayıflatıcı ve zinde kalma ürünleri şeklinde. En dikkat çeken jimnastik aleti ise Ücretsiz eve teslimat ve kurum seçeneği ile beraber satışa sunulan hattrick marka 42*120 cm yürüyüş alanına sahip, LCD ekran panelli hattrick koşu bandı 2 yıl garantili olarak 999 TL. Nabız ve toplam mesafe hafızası göstergeleri bulunan 8 kademeli ayarlanabilir pedal sistemli altus dikey bisiklet kurulum seçeneği ile beraber 1999 tl.

Havaların soğumasıyla beraber büyük market zincirleri kişlik ve bahar aylarına yönelik elbiselere ağırlık vermeye başladılar. Şok aktüel 18 ekim 2017 ürünlerinde ’de bay/bayan ve çocuk çorapları ’da haftanın fırsatlarından. Ekstra kalın örgü ve kaymaz taban seçeneği ile satışa sunulacak olan farklı renk seçenekli çorap modelleri 5.95 tl. Torex marka kışlık autdoor ayakkabı 41-44 numaraları arasında termal tabanlı 39.90 tl.Şoka bu hafta gelecek ürünler ’de oyuncaklarda mevcut +3 yaş oyuncak bebek 7.95 tl. Gokıdy sürtmeli metal ötöpüs 9.95 tl ile yine market raflarında yerini alacak oyuncaklardan.

Sinbo marka elektrikli ve elektronik ürünleri getirmesiyle ünlenen şok market bu haftaki aktüel ürün seçeneklerinde yine 2 adet Sinbo ürününe yer vermiş. Aşırı ısınma ve susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemine sahip Sinbo çelik su ısıtıcısı 45 TL. Paslanmaz çelik gövdeli Sinbo elektrikli Ocak 45 TL’lik fiyatıyla bu hafta Çarşamba günü müşterilerin alabileceği elektrikli mutfak aletlerinden.

Böylece şokta çarşamba günü gelecek ürünler neler genel olarak inceledik.18 ekim 2017 günü markette geçerli olacak ürünlerin görsel resimlerine sayfanın devamından erişebilirsiniz.

Şok 18 Ekim 2017 Çarşamba Aktüel Ürün Katalogu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...