Şok 18 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Her hafta düzenli şekilde incelediğimiz şok aktüel kataloglarından bügün gelecek haftalarda geçerli olacak Şok 18 nisan 2018 aktüel kataloglarını inceliyor olacağız.


Şok marketin her hafta yayınlamış olduğu aktüel ürün katalogları müşteriler tarafından dört gözle beklenmekte. Marketin Çarşamba ile cumartesi günlerinde yayınladığı aktüel ürün kataloglarında birçok indirim ve fırsatların yer verildiğini görüyoruz. Peki, şok aktüel katalog detaylarında 18 Nisan 2018  Çarşamba günü içinde müşterileri ne gibi fırsatlar ve kampanya ürünleri bekliyor olacak. Hemen kataloğun detaylarına geçelim.
 
Şok 18 Nisan aktüel ürün kataloglarına geçmeden önce şokta bu hafta’dan sonra markete gelen ürünleri kısaca incelemeye alalım. Gelecek hafta Çarşamba günü gelen ürünler ’de anne ve baba adaylarını oldukça sevindirecek ürünlerin şok aktüel kataloğu detaylarında resimlerle yer verildiğini görüyoruz. Sizleri fazla meraklandırmadan kataloğun detaylarına geçelim. Kilitlenebilir ve aynı zamanda katlanabilir tekerlekle gelen sallanır bebek beşiğinin ebatlarına baktığımızda boy 90 cm en 50 cm derinlik 45 cm olarak gördük. Sallanabilir bebek beşiği yatak hediyeli olduğunuda belirtelim. Bebek nevresim takımı, kardırmaz tabanlı klozet adaptörü, yine kaydırmaz tabanlı ton ton tabure şok market kataloğu detaylarına yer verilen diğer bebek ürünleri arasında.

Şokta gelecek hafta Çarşamba günü gelen bebek ürünleri bu kadar ilede sınırlı değil. Hemen diğer ürünlere ’de bakalım. 50 litre su alma kapasitesine sahip Çocuk Küveti piyasa fiyatının çok daha altında sadece 17.90 TL gibi indirimli bir fiyatla şoka gelecek.Şok katalog listesinde birçok oyuncak çeşidinin ’de kataloglarda boy gösterdiğini gözlemledik. Bunlardan pilsan marka +12 ay üzeri çocukların büyük bir sevinçle oynayacağı, 10 farklı geometrik şekli içinde bulunduran, Smart Bul Tak Araba 12.90 TL ile ilk sırada yer alıyor. Gokidy marka oyuncak çeşitleri ’de şokta bu hafta içinden itibaren geçerli olacak kataloglarda boy gösterecek. 21 parçadan oluşan sok tak uçak 7.50 TL. Açılabılır koltuklu ve kornalı İlk arabam 27.50 TL ile yine şok markete gelen oyuncaklar arasında.
Şok aktüel indirimleri gelecek hafta birçok fırsat ürününü bahar dolayısıyla fırsatlar sunduğundan bu ürünleri kaçırmak istemeyen müşteriler mutlaka marketin açılma saatlarına yakın zamanlarda bulundukları yerdeki mağazalarda yerlerini almalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

18  Nisan Şok Aktüel İndirim Listesi

18 nisan çarşamba günü içinde  şok markete gelen aktüel ürünlerin listesine ve fiyat etiketine aşağıdan bakabilirsiniz. Bir indirimli ürünün bulunduğu liste hemen aşağıda. 

Kumtel Elektrikli Ayaklı Izgara 69,90 TL
Kamp Sandalyesi 34,90 TL
Termos Çanta 19,90 TL
Kamp Taburesi 9,95 TL
Hamak 90x180 cm 9,95 TL
Çocuk Salıncak 32,90 TL
Piknik Sepeti 17,50 TL
LAV Gözde Kahve Yanı Su Bardağı 3'lü 5,95 TL
LAV Gözde Su Bardağı 3'lü 5,95 TL
LAV Gözde Çay Seti 12 Parça 17,90 TL
Paşabahçe Oval / Yuvarlak Reçellik 6'lı 7,95 TL
Piknik Seti 16,90 TL
Çek Bırak El Rondosu 19,90 TL
Tonilato Muffin Kek Kalıbı 6'lı 12,90 TL
Tonilato Kilitli Kek Kalıbı Seti 34,90 TL
Ne Alırsan 2 TL
Hamur Porsiyonlayıcı 19,90 TL
Kilim 80x150 cm 17,50 TL


ŞOK 18 NİSAN AKTÜEL Büyük Boy Görsel Detaylar
 

Şok 18 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

11 Yorum

  1. Şok, bütün kamp ve piknik ürünlerini getiriyor Perşembe günü. Ama nedense mangali göremedim. Mangalda yakışırdı bu hafta. Kısmetse oda hafta sonu gelen ürünlerde telafi olur.

  2. Elektrikli ızgara kamp sandalyesi tüm herşey şok aktüel ürünlerde gelecek hafta gelen ürünler arasında. Stoklardan hemen tukenecegi için sıraya girsin herkes.

  3. Şok market gelecek hafta gelen ürünlerde ,adeta piknik ürünleriyle doldurmuş. Hepsinden en az bir adet almayı düşünüyorum. Bakalım gelecek hafta çarşamba stoklarda kalacakmi.

  4. Elektrikli veya odun moturunuda şokta gelecek hafta gelen kataloglarda görmek isteriz. Ayrıca bu Çarşamba günü gelen urunleride baba adayı olarak çok yerinde buldum.

  5. Şok haftaya gelecek ürünlerde bebek ürünleri gayet güzel. Nerede ise bebek için tüm herşey düşünülmüş.

  6. Şokta bu hafta sonu gelen bisikleti kaçırdım. 11 nisan çarşamba günü bisikletler yine gelsin.

  7. Asus zenfone cep telefonunu şokta gelecek hafta geçerli olan aktüel ürünlerde bekleriz.

  8. Şok aktüel ürünler,de neden masa üstü bilgisayar masasına veya çalışma masasini yer verilmiyor. 18 Nisan Çarşamba günü çalışma masası gelse eminim herkes sevinecek.

Yorum

captcha=

Sending ...