Şok 18 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yeni bir şok market kataloğu inceleme yazısıyladaha sizlerle birlikteyiz. Bügün şok 18 temmuz 2018 aktüelinde yer alan ürünlerin detaylarini sizlere aktarmaya çalışacağız.


Aktuel20.com sitesi olarak haftalık aktüel ürün kataloglarını müşterilere aktarmayı sürdürüyoruz. Sitemizde şok aktüeli kataloğu dışında bim ve a101 market kataloglarıda düzenli şekilde incelenmektedir.  Bu hafta büyük market zincirleri temmuz ayına özel sürpriz ürünlerle müşterilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Biz bu hafta içinde geçerli olacak kataloglardan bimde bu hafta içinde gelmesi beklenen 20 temmuz ürünlerini daha çok beğendiğimizi söyleye biliriz. 

Peki şok 18 temmuz 2018 aktüel ürünlerinde neler var? gelecek çarşamba günü şokta gelecek ürünlerin incelemesine geçmeden önce ,bu hafta çarşamba günü içinde gelen ürünlere kısaca tekrardan bakalım. Şokta bu hafta gelen ürünlerde mutfak alet ve gereçlerinin öne çıktığını söyleye biliriz. Peki bu hafta çarşamba günü içinde şok market hangi aktüel ürünlere yer verecek işte detaylar;

şok a101 bim aktüel ürünler

Hanımların gelmesine çok sevineceği Kumtel marka Tam Boy Fırın hem indirimli hemde 2 yıl garantı süresi sunuyor. Kumtel tam boy fırının özellikleri arasında , %40 lara varan enerji tasarrufu,57 litre iç hacım, 4 gözlü gazlı ocak ve gaz emniyet sistemide yer almakta. 699 tl'ye gelen kumtel fırının satış etiketi ise yalnızca 699 tl.  Şoka bu hafta gelen mutfak gereçlerinin devaminda 22 cm'lik Emaye Bakraç 29.90 tl. Paşabahçeden Oval Tabak 5.95 tl ile yine bu hafta içinde gelmesi beklenen mutfak ürünleri arasında. Şok aktüel ürünlerde bu hafta ayrıca 36 ile 44 numara aralığında bay bayan terlik ile bu mevsime uygun 75'e 150 cm'lik plaj havlusuda gelecekler listesinde.Böylece bügün bu hafta markete gelmesi beklenen ürünleri kısaca inceledik. 

bim aktüel katalog 27 temmmuz

İşte Şok 18 Temmuz Katalog Görselleri
 

Şok 18 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

1 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...