Şok 19 Aralık 2018 Aktüel Ürünleri Kataloğu

Şokta haftaya neler geliyor? Sorusunu merak eden müşteriler için yeni Şok Ürünleri’ni inceledik. İşte şokta yarın ile gelecek Çarşamba günü gelen ürünler.

 

Sosyal medyaya yeni ŞOK KATALOG detayları düştü. Şok 19 Aralık 2018 aktüel ürünlerinde yine müşterilerin almak isteyebileceği bir birinden güzel ürünler geliyor. Bugünkü yazımızda Şokta haftaya gelen ürünler,ŞOKTA GELECEK HAFTA içinde geçerli olacak kampanyalar detaylıca incelenecek. İşte şok 19 Aralık aktüel kataloğu detayları.

Yeni katalog 4 adet broşürden oluşuyor. Öncelikle birinci aktüel katalog ’da hangi ürünler var bakalım. Geçmiş dönemler ’dede markete defalarca gelmiş Su Arıtma Cihazı yine Haftaya Şoka Gelen Ürünler seçeneğinde en dikkat çeken ürün olduğunu söyleye biliriz. 450 TL ile gelen su arıtma cihazının ücretsiz teslimat seçeneği ile geldiğini de söyleyelim. Kış aylarına yönelik ürünleri yavaş yavaş şubelere getiren market gelecek hafta Kumtel Delux Elektrikli Isıtıcı Lx-2331 tüketicilere sunacak. Müşteriler tarafından çok beğenilen Erkek Spor Bot bu sefer termo tabanlı olarak 45 TL ile piyasaya sürülecek. Erkek, kadın ve çocuklar için Gezer Terlik ile Çocuk Termal Çoraplar haftaya gelen tekstil ürünleri arasında.

A101 GELECEK HAFTA GELENLER,27 ARALIK 2018

ŞOKTA HAFTAYA GELEN ÜRÜNLER  elbet bu kadar ilede sınırlı değil devamında tekstil ürünlerinde S-M-L-XL beden seçeneği ile Desenli Erkek Boxer 9,99 TL, Desenli Kadın Slip 9,99 TL ve Çıtçıtlı Kadın Body yine Yeni Şok Kataloğu görsellerinde yer verilen tekstil ürünleri arasında. Yeni çıkan birinci broşürden sonra ikinci broşürde neler var bakalım.  19 Aralık Sok Aktüelinde hanımların ve çocukların ilgisini çekecek ürünler ikinci katalogda bulunuyor. 195x215 cm uzunluğunda Çift Kişilik Baskılı Yorgan 59,90 TL. 2’Li Yastık Kılıfı 50x70 cm ebatlarında 9,99 TL. 180x220 cm ile Çift Kişilik Pamuklu Battaniye 27,90 TL ile hanımların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz ürünlerden. Şoka Gelen oyuncaklar neler diye merak eden müşteriler için ise, şunlar bulunmakta, 100 parçadan oluşan Oyuncak Hayvanlar Alemi Puzzle Çeşitleri 9,99 TL. Römorklu Oyuncak Traktör 7,90 TL ve son olarak ŞOK 19 Aralık Oyuncak çeşitlerinde Mutfak/Piknik/ Meyve Sepetleri yine 4.95 TL’lik fiyatla Çarşamba günü gelen oyuncaklardan olacaktır.

Şok Kampanyaları haftaya devam ediyormu? Hemen üçüncü ve dördüncü broşür detaylarına bakalım.  25 TL ve üzeri alışveriş kampanyasında 700 gram Ülker Çokekrem 10 TL.  %20 indirimle Persil, Tursil, Ariel ve Alo Toz Deterjanlar Farklı fiyatlarla müşterilere 19 Aralık günü indirimli olarak satılacak. Bu ürünlerin fiyat etiketlerine galeriden bakabılırısınız. Şok Kampanyalı Ürünlerin devamında Gliss Ultimate Sıvı Saç Kremi %40 indirimle 10,74 TL. Taft Sprey Power 16,74 TL ve Habby Energy Saç Jölesi 6,67 TL’lik kampanyalı fiyatla saışa sunulacaktır. Ayrıca kepeğe rarşı bakım ve onarım sloganı ile haftaya gelen Pantene Şampuan Çeşitleri 17,90 TL yerine indirimli olarak yine sadece 13,96 TL ile Şok Market müşterilerine sunulacaktır.
Böylece Şok Aktüel Ürünlerde gelecek hafta nelerin geleceğini toplu bir şekilde inceledik. Diğer marketlerin haftalık aktüel kataloglarına anasayfadan ulaşabılırsınız.

Şok 19 Aralık 2018 Büyük Boy Aktüel Broşürler..

Şok 19 Aralık 2018 Aktüel Ürünleri Kataloğu

6 Yorum

Yorum

captcha=

Sending ...