Şok 19 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu

 

Şok haftaya gelecek ürünler kataloğunu yayınladımı? Şokta Bu Hafta neler var? İşte merak edinilen şok 19 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğundan detaylar.

 
Okul döneminin açılması ile beraber şokta bu hafta Çarşamba günü çeşitli kategorilerde kırtasiye ve okul ürünleri gelmişti. Şokta gelecek hafta Çarşamba günü kırtasiye ürünleri gelecekmi? Bu hafta hangi aktüel ürünler geliyor?  Şok 19 Eylül aktüel ürünler kataloğunda neler gelecek tüm bu soruların cevaplarını bulmak için yazının tamamını okumaya devam edin.
 
Şok market bu hafta özelikle okul ürünleri ile aşurelik ürünleri ile katalogları süslediğini gördük. Peki, şok 19 Eylül 2018 aktüelinde benze ürünleri görecek miyiz? İlk önce bu Çarşamba günü gelen ürünleri kısaca incelemeyi uygun buluyoruz.  Destekli sırt bölümü ile öğrencilerin dık durmasını sağlayan ve 2 bölmelide cebi bulunan Beslenme Çantalı İlk Okul Çantası 23.90 TL’lik indirimli fiyatla yeni şok kataloğu detaylarında bizleri karşılıyor. Bu hafta gelen indirimlerin devamında 
Şok 19 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu

11 Yorum

  1. okul gereçlerinin şokta bu hafta gelmesi çok iyi oldu. hele orta direk için tam anlamıyla super olmuş Birde gelecek hafta gelen ürünlerde sonbahar ayına yönelik teksil ürünleri gelse dahada süper olacak.

  2. Tüy alma makinesi gelsin gelecek hafta gelen aktüel ürünlerde uzun bir süre gelmiyor disardadada 2 katına çıktı şok market indirimli getiriyor ürünleri.

  3. Şok marketin getirdiği aktüel ürünler diğer marketlere göre daha kaliteli gibi. Özellikle meyve sebze yani manav reyonu en iyi diyebilirim iyilik varsın şok market.

  4. Şok market axen LED televizyonu uzun bir süre getirmiyor. Ben 2 sene oluyor aldığım şimdide gelirse köy için almayı düşünüyorum isallah gelecek hafta şok markete gelir.

  5. Gelecek hafta gelecek ürünler arasında benzinli odun motorunda görmek isteriz şok market getirirse çok iyi olur.

  6. Şokta haftaya çarşamba günü masa üstü bilgisayar masası gelse iyi olur liseye giden çocuklar için gelmesi makbuldür.

Yorum

=

Sending ...