ŞOK 19 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Şokta bu hafta ile gelecek hafta neler var sorusunu merak eden tüketiciler için, şok 19 Haziran 2019 kataloglarını inceledik. Bugün detaylarına ulaştığımız yeni şok aktüel kataloğuna göre gelecek hafta neler var? Tüm ayrıntılar bu sayfada.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER GELECEK HAFTA
 
Bir haftanın ardından yeni bir şok aktüeli inceleme yazısı ile tekrar beraberiz. Bugün şokta gelecek hafta aktüel ürünlerde neler var? Sorusunu merak eden tüketiciler için şok 19 Haziran 2019 katalogları detaylıca incelenecektir. Hemen şimdi şokta Çarşamba günü neler gelecek ayrıntılara geçelim.


ŞOKTA GELECEK HAFTA NELER VAR?  Sorusunu merak eden tüketiciler için detayliaca 19 Haziran aktüeli incelemesine başlıyoruz. 2 adet sayfadan oluşan ve gelecek Çarşamba günü içinde geçerli olacak seçeneklerde yine yaz ayına yönelik ürünler ağırlık basıyor. Şok 19 Haziran 2019 kataloğunun birinci sayfasında yer alan ürünlerde fazla elektronik ürünlerin bulunmadığını belirtelim. Fakat şok market bunun yerine telafi edecek diğer ürünleri Çarşamba günü getirmeye hazırlanıyor. Birinci market kataloğu içinde en dikkat çeken seçeneklerde daha çok hanımların daha çok beğeneceği seçenekler dikkat çekiyor. Ütü masası ile çamaşır kurutmak için tasarlanan kurutmalık en çok hanımların dikkatini çekecek ürünler arasında.
A101 GELECEK HAFTA 27 HAZİRAN
ŞOKTA BU HAFTA KATALOĞU içinde müşterileri daha çok elektronik ürünler karşılıyordu fakat gelecek hafta içinde bütürden ürünleri maalesef göremiyoruz. Yaz ayı içinde tüketiciler ya tatilde yada memleketlerinde vakit geçirdiklerinden elektronik ürün seçeneklerini maalesef göremiyoruz.  Peki, 19 Haziran şok aktüeli içinde elektronik ürünler yerine başka hangi seçenekler öne çıkıyor? Gelin bakalım. Mutfak ürünleri kategorisinde şokta gelecek Çarşamba günü içinde kumsal marka granit kaplama ürünlerin raflarda yerini alacağını ev hanımlarına mujdeliyelim.  Oyuncak kategorisinde ise haftaya şokta pilsan marka 2 yıl garantili indirimli fıyatıylada dikkat çeken Explorer akülü araba geleceğini ebeveynlere müjdeliyelim.  
 HAKMAR 20 HAZİRAN 27 HAZİRAN 2019
 Etraflıca incelenen ve şokta haftaya Çarşamba günü içinde geçerli olacak 19 haziran 2019 aktüel ürünleri sınırlı sayı ve stok seçenekleri ile geleceğinden tüketicilere önerimiz marketin açılma saatlarına yakın mutlaka şübelerde olmaları olacak. 19 Haziran şok aktüel broşürlerine hemen aşağıdan bakabilirsiniz.

ŞOK 19 HAZİRAN 2019 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...