Şok 19 Mayıs 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

Bügün şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu gelen ürünlerin bulunduğu, şok 19 mayıs hafta sonu kataloğunda bulunan ürünleri inceliyor olacağız. 


Şimdi lafı fazla dolandırmadan şok 19 mayıs 2018 aktüel kataloğunda bulunan ürünlere hemen gırış yapalım. Kataloğun hemen başında bizleri karşılayan android 5.1 lolilop işletim sistemli ve 2 GB ramada sahip olan Kawai Multimedya Set 799.90 TL.  Golgelikte vakıt geçirmeyi sevenler için 3 Kişilik Salıncak yine 189 TL ile şokta bu hafta sonu cumartesi günü içinde gelen yazlık ürünler arasında. 

Şokta neler var sorusunu merak eden kullanıcılar için katalogda yer alan diğer ürünlerin incelemesini sürdürüyoruz.  Yaz aylarının artık gelmesi ile beraber en çok gelmesi yönünde istek gelen ürünler arasında yer alan Ldv taşlı Mangal Nihayet 19 mayıs şok market raflarında yerini alacağının müjdeliyoruz. Közleme çekmeceside bulunan mangalın satış fiyati ise market 79.90 TL olarak belirlemiş. 

Şok 19 mayıs aktüel ürünlerinin devaminda 4 fincan kapasiteli ve aşırı ısınmaya karşı çift emniyet sistemi ile gelen Kawai Elektrikli Cezve 2 yıl garantılı olarak 19.90 TL.   Darbeye karşı ser malzemeden imal edilmiş ve iki tarafınada eşya konabilen Kabin Boy Valız 99.90 TL.  Şok markete bu hafta sonu gelen oyuncak çeşitlerinde ise,  Pilsan marka Polis Motosiklet 299 TL.  48 parçadan oluşan eşleştirmeli Eğitici Kutu Oyunu 9.95 TL ve son olarak Arabalı Blok Set yine 9.95 TL ile şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu cumartesi günü gelen oyuncaklar arasında. 

Bim 25 Mayıs Katalogları Yayınlandı

bim 25 mayis katalog detaylari


 Bügün ayrıntısıyla incelediğimiz şok 19 mayıs aktüel kataloğunda bulunan ürünlerin bu hafta sonu türkiye genelinde bulunan market şübelerinde geçerli olacağını tekrar belirtelim. 

İşte Şok 19 Mayıs 2018 Katalog Resimleri

Şok 19 Mayıs 2018 Hafta Sonu Aktüel Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...