Şok 19 Ocak 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

Şokta Bu Hafta Sonu gelen ürünlerin görsellerinin bulunduğu şok 19 Ocak 2019 hafta sonu aktüeli yayınlandı.

 
Şok 19 Ocak 2019 aktüel kataloğuna göre şokta bu hafta sonu neler geliyor? Hemen ŞOK AKTÜEL HAFTA SONU detaylarına bakalım.

ŞOK 23 OCAK 2019 BROŞÜRLERİ

Hafta sonu aktüeli 1 adet broşürden oluşuyor. Genel itibari ile hafta sonu şok aktüeli ayrıntılarına baktığımızda müşterilerin bu cumartesi günü gelen ürünleri beğeneceklerini düşünüyoruz. Peki, şok 19 Ocak aktüel ürünlerinde hangi ürünlerle raflar dolacak hemen yeni kataloğun ayrıntılarına bakalım.  Hafta sonu gelenlerde elektronik ürünlerin yanı sıra hanımlarında dikkatini çekecek çeşitli indirimli ürünler cumartesi kataloğu görsellerinde yer verilmekte. 3 kademeye kadar ayarlanabilen Raks Saç Kurutma Makinesi Yeni şok aktüel kataloğunun en öne çıkan ürünü olduğunu görüyoruz. Hemen peşinden ise bayanların daha çok almak isteyeceği, Sinbo Saç Maşası 2 yıl firma garantili olarak 29,30 TL. Beyler içinse kablosuz kullanım özelliği bulunan Premier Sakal Şekillendirici 45,90 TL.  Günlük ev temizliğinde bayanların yardımına koşan Döner Mekanizmalı Temizlik Seti 37,90 TL. Kaymaz tabanlı Banyo Paspas Takımı yine Şok Aktüel Cumartesi Kataloğunun öne çıkan ev ürünlerinden.  Ev tekstilinde ise Şokta Bu Hafta Sonu gelen ürünlerin detaylarında kadınlar için Banyo Terliği. 45 litre hacımla oldukça şık görünen Çamaşir Sepeti 9,99 TL. 60 litrelik hacimle Kirli Sepeti 24,95 TL. s-m-l ve xl beden seçenekleri ile Bayan Termal Tayt tanesi 14,95 TL’den. 50x70 ebadında West Ayak İzli Paspas tanesi 6,99 TL.  Şok markete bu hafta gelen oyuncaklarda ise sadece bir adet ürün yer almakta Gokidy Oyuncak Temizlik Seti 9,99 TL ile yavrularını sevindirmek isteyen ailelerin şokta cumartesi günü alabileceği oyuncaklar arasında.
HAKMAR MARKET 24 OCAK 2019 ÜRÜNLERİ

Şok Kampanyalı Ürünlerde Bu Hafta iki adet ürün geliyor indirimli olarak bunlardan ilki 25 TL ve üzeri alışverişler için Colgate Max White One Diş Macunu 7 TL ikinci kampanyalı ürün ise Cif Tüm Yüzeyler Jel yine Şok 19 Ocak 2019 broşür ayrıntılarında yer verilen kampanyalı şok aktüel Ürünlerinden.

Böylece şok 19 Ocak hafta sonu aktüelini incelemiş olduk. Hafta sonu broşürüne aşağıdan bakabılırsınız.

Şok 19 Ocak 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...