Şok 2 Haziran 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

 Şok market 2 haziran 2018 aktüel ürün kataloglarını yayınladı. 2 adet broşürden olaşan şok aktüel ürünleri incelemeleri sayfanın devaminda.


Hazıran ayının ilk şok aktüel ürünleri listesini elimize alıp baktığımızda birbirinden kaliteli vede fırsat ürünlerinin bulunduğunu farkettik. Şokta bu hafta cumartesi günü içinde rafları süsleyecek ürünleri kısaca tanıtalım.

Şok 2 Haziran hafta sonu aktüel ürün detaylarinda mutfak alet ve gereçleri oldukça dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra elektronik ve elektrikli aletlerde gelen fırsat ürünlerinden.  İncelemelere elektronik ürünlerden başlayalım.  1.5 litre gibi epey fazlacada doğrama haznesi özellikli ve çok amaçlı 2 farklı doğrama ile rendeleme özellikleride bulunan King Komple Blender Seti indirimli fırsat seçeneğiyle 129 TL.  6 adet gibi yüksek tost yapma seçeneğiyle dikkat çeken 3 yıl garantılı olarakda satılan Contı Tost Makinesi 99 TL.  Şok aktüel ürünlerde bu hafta cumartesi günü en pahalı ürün olarak Axen Uydu Alıcılı Led Tv bulunuyor. 1399 TL ile gelen Axen Led Tv usb medya player oynatma ve usb giriş özellkileri'de yer alıyor. 

Şokta bügün incelediğimiz kataloglarda en beğendiğmiz ürün İndesit Derin Dondurucu Olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. 184 litre soğutucu hacmi, 42 litre derin dondurucu hacmi ve 3 yıl garantı özellikleriyle gelen İndesit Buzdolabı şok 2 haziran 2018 aktüel ürünleri görsellerinde en baş köşede kendine yer ayırarak ne kadar cazip ürün olduğunu belli ediyor.

Şok aktüel ürünleri detaylarinda yer alan mutfak gereçleri ise şu şekilde.  Hanımların ramazan günlerinde pratik bir şekilde güveç yapabileceği   24x11 cm ebatlarında Orta Boy Kapaklı Güveç 12.50 TL.  9.95 TL ile Fırın Tepsi Güveç.  Her bir ürün 3.95 tl ile satılan Seramik Fırın Kapı Çeşitleri haftanın şok fırsatları arasında.  

2 haziran şok aktüel ürünlerinin devaminda 2.2 litrelik ve ayran yapma aparatı ile gelen Yayık Sürahi 9.95 TL ve Kamp Taburesi yine 9.95 TL ile şok market müşterilerinin 15 haziran cumartesi günü içinde market zincirlerinde alabileceği ürünler arasında.

Bim 15 Haziran Aktüel Ürünleri Yayınlandı

bim 15 haziran-aktuel-urunleri

Böylece bir şok aktüel ürünleri inceleme yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. İncelenen ürünler bu hafta sonu şokta geçerli olacağını takipçilerimize belirtelim.

Büyük Boy Şok Hafta Sonu Broşürleri

Şok 2 Haziran 2018 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...