Şok 2 Mart 2019 Aktüel Ürünleri Kataloğu

Şok market şübelerinde bu hafta sonu cumartesi günü geçerli olacak 2 mart 2019 aktüel ürünleri yayınlandı detaylar bu sayfada.


Şokta bügün hafta sonu gelen 2 mart 2019 kataloğu incelemesi yapılacaktır. 1 adet sayfadan oluşan şok 2 mart 2019 broşür detaylarinda hafta sonu neler geliyor? Detaylara bakalım.
A101 GELECEK HAFTA 7 MART 2019
1 adet sayfadan oluşan şok 2 mart aktüel broşür görsellerinde muhteşem ürünler tüketicileri şokta cumartesi günü bekliyor olacak. Şok hafta sonu kataloğu ayrıntılarında en öne çıkan ürün ise şüphesiz her zaman olduğu gibi Axen Televizyon birinci sırada bulunuyor. Oldukça ucuz gelen axen televizyon tüketicilere sadace 899 tl’den satılacak. Şok aktüel ürünlerde bu hafta sonu dikkat çeken bir diğer gelen ürün ise Kawai Hd Uydu Alıcı 2 yıl garanti desteği ile 89,90 tl ile raflarda yerini alacaktır. Geçtiğimiz hafta şok markete gelen Teba Elektrikli Çay Makinesi yine şokta bu hafta cumartesi günü müşteriler tarafından çok beğenildiği için yine gelecektir. 
bimde haftaya gelen ürünler ,8 mart 2019
ŞOKTA BU HAFTA CUMARTESİ günü gelen kampanyalı ürünlerde 2 adet ürün seçeneği yer almaktadır bunlardan birincisi 25 tl ve üzeri alişveriş seçeneğinde Lipton Poşet Demlik Çay 10 tl diğeri ise yine şok kampanyalı ürünler seçeneğinde Pril Sıvı Deterjan 22 liradan tüketicilere satılacaktır. Şok 2 mart aktüel ürünlerinin devaminda kumsal marka mutfak ürünleri ile oyuncaklar şokta bu cumartesi günü gelenler listesinde kendine yer buluyor.

Böylece yeni şok aktüel ürünleri ayrıntılarını vermiş bulunmaktayız. İncelenen şok 2 mart 2019 kataloğunun büyük boy görseline galeriden erişebilirsiniz.

Şok 2 Mart 2019 Aktüel Ürünleri Kataloğu

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

captcha=

Sending ...