Şok 2 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

 

Şokta bügün inceleyeceğimiz katalog ,gelecek hafta Çarşamba günü geçerli olacak şok 2 mayıs aktüel ürünler kataloğunu inceliyor olacağız.


Şokta bu hafta neler var sorusunu merak eden kullanıcılar için baştan sona katalog detaylarini inceledik. Haftanın Çarşamba günü ile hafta sonu cumartesi günü içinde çıkan marketin katalogları milyonlarca müşteri tarafından takip edilmekte.  Özellikle hafta içinde çıkan ürün kataloglarının sayısı hafta sonunda çıkan kataloglardan daha fazla olduğunu görüyoruz. Buna rahmen Çarşamba gününden ziyade şokta hafta sonu çıkan katalogda yer alan ürünler müşteriler tarafından daha çok ilgi görmekte. Özellikle gıda ve temizlik reyonunda yer alan ürünler tüketiciler rarafından büyük rağbet görmekte. 2 alana bir bedava ve diğer fırsat ürünlerin kampanyalarıda daha çok hafta sonu fırsatlarında yer verilmekte.

Şok 2 Mayıs 2018 Aktüel Ürünlerinde Neler Var


Şokta neler var sorusu? . Ramazan ayının’da yaklaşmasıyla beraber büyük marketlerden alişveriş yapan müşteriler arasında daha çok sorulmaya başlandı. Bizde aktuel20 olarak müşterilerin merakini gidererek gelecek hafta çıkacak 2 mayıs şok kataloğunda yer alan ürünleri inceledik. Hemen katalog detaylarina geçelim. Fırın ekmeklerinden hoşlanmayıp evde ekmek pişirmek isteyen ev hanımları için 2 mayıs Çarşamba günü gelen 1100 w gücünde çalışan Akel Davul Firin gelecek ürünler arasında en dikkat çeken ürün olduğunu söyleyebiliriz.

şok çarşamba kataloğu akel davul fırın

Hemen peşinde görselde yer verilen 1500 w gücünde Luxell Elektrikli Tekli Ocak 2  yıl gibi uzun bir müddet garantılı olarak satılıyor. Termostat özelliğide bulunan elektrikli tekli ocak 49.90 tl’lik indirimli fiyatla satılacak. 

şok market aktüel luxell elektriki tekli ocak

Şok 2 mayıs 2018 katalog ve broşürlerinde yer alan ürünler daha çok mutfak aletleri ve gereçlerinden oluşuyor. Bu tabıkı en çok ev hanımlarını sevindirecek.  Katalogda yer alan diğer mutfak ürünlerine bakalım.


şok 2 mayıs granit desenli termos

Emaye kaplamalı Verda marka 26 cm kızartma tavası ,kızartma teli hediyeli olarak 19.90 tl. 3 litrelik Granit Desenli Termos 15.90 tl. Paşabahçe marka 22 cm genişliğinde Atlantıs Kase 7.95 tl. 15x20 ebatinda Pembe Mazze Kase 2.95 tl. 5 litre sıvı alma kapasiteli Galon Şişe 7.95 tl ile yine Çarşamba günü şoka gelen ürünler arasında yer alıyor.

verda kizartma tavasıŞok market bu hafta içinden sonra çıkacak kataloglarda ramazan paketi kolisinede yer verdi. İçinden farklı ürünlerin bulunduğu ramazan paketi 45.90 tl ile geçerli olacak. Ayrıca ikinci katalogda yer alan ürünlerde yine hanımların işlerini kolaylaştıracak mutfak aletleri şeklinde.  Kumsal marka derin tencere ve tavalar ,bu katalogda bulunan başlıca önemli ürünler arasında.  Şok marketin 2 mayıs günü getireceği oyuncaklar arasında kurmalı Sevimli Kuğu 5.95 tl ve Gokidy Sevimli İş Makineleri 9.95 tl yer alıyor.

mutfak ürünleri kumsal derin tencere tava
 

Şok Aktüel 2 Mayıs Kataloğu Temizlik Ve Gıda Ürünleri


İlk iki katalogda yer alan ürünler elektrikli ve mutfak gereçlerinden oluşuyordu. Kalan iki şok aktüel kataloğunda yer verilen katalogda yer alan ürünler ise gıda ve temizlik ürünleri şeklinde. Özellikle Komili bebek bezi çeşitleri 2 mayıs Çarşamba günü gelen ürünlerde dikkat çekiyor. 72’li adetli gelecek Komili bebek Bezi 41.90 tl. 4x70 yaprak Komili Soft Islak Havlu 8.75 tl.

şok market komili bebek bezi

Kampanyalı olarak ikincisi %50 indirimli Komılı Tuvalet Kağıdı 16’lı 19.90 tl ile raflarda yer alacak ürünler arsında.
Şok markette 25 tl ve üzeri alişverişlerde geçerli ürünlerde bu hafta,2.7 litre kapasiteli Omo Siyahlar İçin Sıvı Çamaşır Deterjanı 28.90 tl yerine 15.90 tl’den satışa çıkacak. Böylece şok 2 mayıs kataloğunda bulunan gıda ve temizlik ürünlerini’de incelemiş olduk.


9 Mayıs Şok Katalogları Yayınlandı Detaylar İçin Aşağdakı Resimlere Tıklayınız

şok aktüel ürünler,9 mayıs 2018 kataloğu

Ayrıntısıyla incelenen şok 2 mayıs aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünleri kaçırmak istemeyen müşteriler mutlaka erken davranmalarını tekrardan öneriyoruz.

Büyük Boy Şok 2 Mayıs 2018 Katalog Ve Broşürler
 Şok 2 Mayıs 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

11 Yorum

  1. Çocuklar için eğitici oyuncakları gelse çok iyi olur. 5 yaşında kızıma almak istiyorum.

  2. Çok amaçlı kür dolap gelsin. 4 raflı 5 çekmeceli . Birde şemsiye gelse fena olmaz.

  3. Markete mikro dalga firin gelsin diye dilimizde tüy bitti. Artık Şok market mikro dalga fırın getirsin.

  4. Şok market 2 Mayıs Çarşamba günü ramazan erzak paketini getirmesi iyi oldu. Benzer kampanyaları bim ve a101 market zincirlerin,sende bekliyoruz.

  5. piknik tüpü ile piknik ürünleri ne zaman geliyor markete artık gelecek hafta gelen ürünler'de yerini ayırın..

  6. Düdüklü tencere ve mutfak robot seti gelsin 2 Mayıs günü şoka gelen ürünlerde.

Yorum

captcha=

Sending ...