Şok 2 Şubat 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

Şokta bu hafta sonu neler var? Sorusunu merak eden market müşterileri için 2 Şubat şok market kataloğunu inceledik. Bu cumartesi şok 2 Şubat aktuel kataloğunda neler var? Tüm detayları bu yazıda bulabilirsiniz.

 
 Şok aktuel ürünlerde bu cumartesi günü müşterilerin büyük beğenisini kazanacak bir birinden kaliteli vede ucuz ürünler geliyor. Peki, şok aktuel hafta sonu ürünlerinde tüketicileri hangi ürün grupları bekliyor hemen şok 2 Şubat 2019 katalog detaylarına geçelim.

A101 AKTÜEL ÜRÜNLER GELECEK HAFTA 7 ŞUBAT
 En fazla Sinbo marka ürünleri getirmekle ünlenen ŞOK, cumartesi günü için 2 adet Sinbo marka ürünler karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Peki, bu ürünler neler isterseniz özetle geçelim. Bu Cumartesi gününün en dikkat çeken ürünün indirimli fiyatıyla Sinbo Tost Makinesi olduğunu rahatlıkla söyleye biliriz. Sinbo tost makinesinin özelliklerine baktığımızda ise gayet kullanım bakımından rahat kullanım seçeneklerinin sunduğunu gördük. Tost makinesinin Şok Market şubelerinde satış fiyatı ise bu cumartesi 129 TL olarak belirlenmiş. Bu Hafta Sonu Şok Aktuel Kataloğu ayrıntılarında bir diğer kayda değer Sinbo ürünü ise Sinbo Smoothie Maker 79,90 TL gibi çok uygun bir fiyata müşteriler alabileceklerdir. 

bimde gelecek cuma 8 Å?ubat aktüel ürünleri

 Şok Aktuel Hafta Sonu İndirimleri yalnız bu saydığımız ürünler dişin dada fırsatlar sunduğunu belirtelim her zaman olduğu gibi Şok 2 Şubat günü için 2 adet kampanyalı ürünü şubelere getireceğini müjdeleyelim. Bu ürünlerden ilki kampanyalı gelen Calve Set 2'li 12 TL diğeri ise yine şok markette 25 TL ve üzeri alışveriş seçeneğinde Diadermine Hydra Lifting Gündüz Kremi 17 TL ile sunulacaktır. 2 Şubat Şok Aktuel Ürünleri ayrıntılarında hanımların gelmesine çok sevineceği mutfak ürünleri ’de bulunuyor cumartesi günü gelen Kumsal marka ürünleri arasında, Kumsal Granit Efektli Kapaksız Tava 29,90 TL, Kumsal Granit Efektli Cam Kapaklı Karnıyarık Tencere 49,90 TL ve son olarak mutfak gereçlerinde Kumsal Granit Efektli Cam Kapaklı Derin Tencere 49,90 TL ile market raflarında yerini alması bekleniyor. 

HAKMAR MARKET AKT�EL 7 ŞUBAT

 Şok Market Kataloğu ayrıntılarında yer verilen en pahalı ama en dikkat çeken ürün Axen 32 Uydu Alıcılı LED TV ise 2 yıl garantili olarak tüketicilerin alımına sunulacak yine hafta sonu cumartesi günü. 
 
 Böylece bir Şok Aktuel İnceleme yazısının daha sonuna gelmiş bulunmaktayız incelenen 2 şubat şok kataloğunun büyük boy görseline galeriden erişebilirsiniz.
 

Şok 2 Şubat 2019 Hafta Sonu Aktüel Ürünleri

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum

=

Sending ...